Australia lockdown

SZOKUJĄCA polityka LOCKDOWNOWA! – Australia stała się jednym wielkim WIĘZIENIEM! [WIDEO]

przez | 10 września 2021

To, co dzieje się w Australii jest jedną wielką kpiną. Masa bzdurnych zakazów, nakazów oraz obostrzeń. To wszystko wprowadzono tam w ramach rzekomej walki z koronawirusem. Jednak jak jest naprawdę? Czy rząd w Australii nie przesadza, zamykając gospodarkę oraz wprowadzając twardy lockdown? To ogranicza ludzi, którzy nie mogą się spotykać oraz normalnie żyć.

Nie można się spotkać z rodziną oraz najbliższymi. Jest to wręcz skandal i do takich sytuacji dochodzi w Australii, czyli w kraju bardzo cywilizowanym. Rządy w wielu państwach na świecie śmieją się w twarz swoim obywatelom, wprowadzając bezsensowne obostrzenia. W ten sposób nie da się normalnie funkcjonować.

Wypowiada się Australijka, która wprost mówi, że nie może spotkać się i porozmawiać ze swoją rodziną. Dawno nie mieliśmy tak trudnej i niezrozumiałej sytuacji. W Polsce władza także nie popisuje się zdrowym rozsądkiem. U nas także jest wiele nielogicznych oraz wręcz głupich obostrzeń. To wszystko przekłada się na to, że społeczeństwo nie może normalnie żyć oraz dobrze funkcjonować. Nasza wolność jest ograniczona i musimy to zrozumieć, żeby powiedzieć „NIE!” partii rządzącej.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.7 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zszokowana

Ci ludzie się śmieją! A Pani mówi przyzwyczajamy się… Czy nie o to chodzi? A do tego przekaz do głównego nurtu, że się da! I ludzie nie narzekają.

Czak Noris

Australia przecież zawsze był Angielskim więzieniem, po prostu wrócili do korzeni.

Flatearth

Ludzie kapitalizmu upadli do reszty , wystarczy im postawić 40 cm barierę i już insekt nie przejdzie. porażka