Tomasz Budzyński o globalnej histerii

SZOKUJĄCE fakty o globalnej histerii COVIDOWEJ! To dopiero początek! [WIDEO]

przez | 15 grudnia 2021

Tomasz Budzyński o globalnej histerii. Tematem rozmowy jest między innymi książka pod tytułem „Zapis zarazy 2”. Książkę tę Tomasz Budzyński napisał wspólnie z dziennikarzem śledczym, Wojciechem Sumlińskim. Jeszcze niedawno minister Niedzielski powiedział, że nigdy już nie wrócimy do świata sprzed pandemii. O tym mówi także Tomasz Budzyński, który był majorem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Kwestia wirusa jest kwestią niezwykle ważną i powinniśmy skupić się na wielu szczegółach, kiedy chcemy o tym wirusie mówić.

Świat po „pandemii” koronawirusa. Jak będzie wyglądał?

– Odnośnie covidowej histerii, chciałbym się odnieść do słów ministra Niedzielskiego. Myślę, że słowa ministra Niedzielskiego są pochodną pewnych ogólnoświatowych działań pod auspicjami środowisk globalistycznych, które realizuje Światowa Organizacja Zdrowia i wszystkie agendy, które są jej podporządkowane – mówi Tomasz Budzyński.

Tomasz Budzyński o gobalnej histerii. Bill Gates „autorytetem”?

Nie wiemy, kiedy ta „pandemia” koronawirusa będzie mieć swój koniec. Na przykład Bill Gates uważa, że to nastąpi w 2022 roku, czyli potrwa jeszcze około jednego roku. Tylko rodzi się pytanie, czy Bill Gates jest autorytetem w dziedzinie wirusologii oraz w kwestiach związanych ze zdrowiem? Na to pytanie każdy powinien sobie sam odpowiedzieć. Major Budzyński merytorycznie odnosi się do całej tej sytuacji związanej z koronawirusem.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 367

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lucjan.krzysiak

to wszystko jest bardzo proste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!starsi i madrzejsi przejmuja caly zachodni swiat—-czyli tzw.”okreslone srodowiska”!!!!!!!!!!!!!!!!!wiemy o co chodzi

Ruchomy Cel

Sedno idei NWO:

Bądź Posłuszny Władzy Totalitarnej – Resztę wykona algorytm, sztuczna inteligencja i szpryca w zmodyfikowanych organizmach, „Sterowalnych Trans-Ludzi”, zintegrowanych z siecią 6G.

Ruchomy Cel

Patrzmy na pełniejszy obraz obecnej rzeczywistości, aby nie tracić szerszego kontekstu wydarzeń.
Grozi nam kryzys gospodarczy, finansowy i energetyczny… Nie wykluczając wojny.

Ruchomy Cel

Czy Domowa Produkcja Energii Może Się Opłacać?

„Zmiana prawa Energetycznego (w 2013r.) zniosła bariery administracyjne dla prywatnych wytwórców prądu, wprowadzając ułatwienia – m.in. rezygnując z obowiązków ubiegania się o koncesję oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Prosumenci będą mieli prawo sprzedaży nadwyżek wytworzonej energii”

Google – CZY DOMOWA PRODUKCJA ENERGII MOŻE SIĘ OPŁACAĆ

https://www.google.com/search?client=ms-opera-mini-android&sxsrf=AOaemvKsmR8eCpwEI_6nJ3FWDkNlUzedjw%3A1639752304363&q=Czy+Domowa+Produkcja+Energii+Mo%C5%BCe+Si%C4%99+Op%C5%82aca%C4%87&oq=Czy+Domowa+Produkcja+Energii+Mo%C5%BCe+Si%C4%99+Op%C5%82aca%C4%87&aqs=heirloom-srp..

„W Szwecji Ustanowiono Nowy Grudniowy Rekord Mrozu -43,8C”

(08-12-2021 zmianynaziemi.pl)

Meteorolodzy ze szwedzkiej krajowej agencji meteorologicznej SMHI potwierdzili wystąpienie ekstremalnych mrozów na północy kraju. Według wstępnych danych SMHI temperatura w Naimakka spadła do -43,8C. Była to najniższa grudniowa temperaturę od 35 lat.

https://zmianynaziemi.pl/comment/609470#comment-609470

Ruchomy Cel

Umowa „cPPA Near Site Direct Wire” – (linii przesyłowych w bezpośredniej okolicy) wiąże się z koniecznością wybudowania linii bezpośredniej.

Aktualnie sprzedażą energii elektrycznej zajmują się w przeważającej większości tzw. spółki obrotu, czyli spółki, które skupują energię elektryczną od jej wytwórców, a następnie odsprzedają ją do odbiorców.
Umowa, jaką zawiera odbiorca ze spółką obrotu, to tzw. umowa „PPA”.

Czym w takim razie jest cPPA, o którym coraz więcej się mówi? cPPA (ang. corporate power purchase agreement) to także umowa sprzedaży energii elektrycznej, lecz posiadająca pewne cechy charakterystyczne, czyli:

– jest zawierana pomiędzy wytwórcą (a nie spółką obrotu) energii elektrycznej a odbiorcą, będącym najczęściej podmiotem komercyjnym (np. przedsiębiorcą)

– energia będąca przedmiotem sprzedaży jest wytwarzana w instalacji odnawialnego źródła energii

W różnych opracowaniach można znaleźć różne definicje, które wymieniają jeszcze więcej cech chrakteryzujących umowy cPPA – jak np. jej długoterminowość czy ZAKUP ENERGII BEZ KONIECZNOŚCI POŁĄCZENIA DO SIECI

W polskim systemie prawnym próżno szukać definicji cPPA.

Spośród definicji prawnych najbardziej zbliżoną do pojęcia cPPA jest deficjencja umowy zakupu odnawialnej energii elektrycznej, zawarta w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/2001 z 11 grudnia 2018 r. w sprawie promowania stosowania energii ze źródeł odnawialnych (tzw. Dyrektywa RED II). Art. 2 pkt 17 tej dyrektywy stanowi, że przez umowę zakupu odnawialnej energii elektrycznej należy rozumieć umowę, na podstawie której osoba fizyczna lub prawna zgadza się na ZAKUP ODNAWIALNEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA ENERGII ELEKTRYCZNEJ – (Od sąsiada)

https://www.parp.gov.pl/component/content/article/75011:umowa-zakupu-energii-elektrycznej-od-wytworcy-energii-ze-zrodel-odnawialnych

Ruchomy Cel

„Sprzedaż Energii Elektrycznej Wytworzonej w Innej Instalacji Odnawialnego Źródła Energii] – Art. 72a. – Odnawialne Źródła… – Dz.U.2021.610 t.j.”

Dziennik Ustaw
Dz.U.2021.610 t.j. | Akt obowiązujący
Wersja od: 30 października 2021 r. do: 31 grudnia 2021 r.

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/odnawialne-zrodla-energii-18182244/art-72-a

Ruchomy Cel

„Miliarder uruchamia startup przeprogramowujący DNA. Zamierza wydłużać ludzkie życie” – (17-12-2021)

Miliarder Brian Armstrong, znany z prowadzenia platformy wymiany kryptowalut Coinbase, uruchomił nową firmę o nazwie NewLimit, która zajmuje się „Przeprogramowaniem Epigenetycznym”.

Odwrócenie procesu starzenia jest czymś w rodzaju Świętego Graala dla naukowców.

Przedsięwzięcia takie jak „NewLimit” są ostatnio popularne wśród miliarderów.

Również Jeff Bezos, inwestuje w technologię rozwijaną przez firmę „Altos Labs”, która również próbuje przeprogramować geny, aby cofnąć zegar biologiczny.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/miliarder-uruchamia-startup-przeprogramowujacy-dna-zamierza-wydluzac-ludzkie-zycie

Ruchomy Cel

„Szczepienia Przeciw Covid-19 To Eksperyment Medyczny – Tak Widzą To Ubezpieczalnie”

Na portalu Rankomat.pl, który służy porównywaniu ofert różnych ubezpieczycieli pojawił się w listopadzie artykuł pt.:

„Szczepienie Przeciwko Covid-19 a Ubezpieczenie Na Życie”

https://rankomat.pl/zycie/szczepienie-przeciwko-covid-19-a-ubezpieczenie-na-zycie

Artykuł, traktuje o tym, jak ubezpieczalnie widzą problem Covid-19. Z tekstu można wyciągnąć co najmniej KILKA CIEKAWYCH i NIEWYGODNYCH DLA MAINSTREAMU CYTATÓW.

https://nczas.com/2021/12/16/szczepienia-przeciw-covid-19-to-eksperyment-medyczny-tak-widza-to-ubezpieczalnie/

„Dane Na Temat Szczepionki Firmy Pfizer Zostaną Utajnione Przez 75 lat” – (15-12-2021)

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dane-na-temat-szczepionki-firmy-pfizer-zostana-utajnione-przez-75-lat#comment-611030

„Dziennikarka Dociera Do Tajnego Dokumentu! Tylko w Ciągu Pierwszych Trzech Miesięcy Pfizer Zarejestrował 158 000 NOPów i 1223 Zgony” – (09-12-2021 paradyzja.com)

https://paradyzja.com/dziennikarka-dociera-do-tajnego-dokumentu-tylko-w-ciagu-pierwszych-trzech-miesiecy-pfizer-zarejestrowal-158-000-nopow-i-1223-zgony/