imigranci atakują

SZTURM IMIGRANTÓW na granicę! Tego właśnie chcieliście? OSTRZEGALIŚMY! Ani jeden z nich NIE MOŻE przejść!

przez | 8 listopada 2021

– Chcieliśmy poruszyć temat narastającego kryzysu migracyjnego na naszej granicy. Zacznę od pokazania filmu wideo. Tak wygląda kolumna migrantów, która ciągnie na naszą granicę. To już nie kilkadziesiąt osób, tylko pewnie tysiące. Pytanie do celebrytów, pytanie do opozycji, czy tego właśnie chcieliście? Czy my – Konfederacja – przed tym nie ostrzegaliśmy? – zadaje pytania poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

– Jeśli będziemy zbyt miękko postępować oraz zachęcać ich w jakikolwiek sposób do tego, żeby oni na tę granicę przybywali, to się doczekamy, to się doigramy i będziemy mieli ich tłumy. Więc uważam, że wbrew tej histerycznej narracji z lewicowej pozycji, nasz problem jest taki, że nasza granica jest niewystarczająco odstraszająca. Jak widać, nasze postępowanie do tej pory jest właśnie niewystarczające – dodaje Dobromir Sośnierz.

– Chodzi o to, aby zniechęcić kolejnych imigrantów. Teraz widać, że ich nie zniechęciliśmy. Zatem musimy kontratakować. Musimy podjąć zdecydowane działania na arenie międzynarodowej, żeby tę sytuację zmienić w sposób korzystny dla nas – komentuje sytuację Sośnierz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robert

Oby to nie była kolejna fala inteligencji bo co my z tym nadmiarem fachowców zrobimy:)

Łyżka dziekciu

Niby mądre ale…
Zamknięcie granicy dla tranzytu Białoruskiego na zachód będzie skutkować taka sama reakcją ze strony rosji, bo chyba nikt nie ma wątpliwości kto za tą operacja na granicy POLSKO BIALORUSKIEJ stoi… Na pewno nie Łukaszenko jak ciągle się słyszy w mediach.

Leonn

Puścić ich do Angieli , ona ich chętnie przyjmie

elżbieta

jak nie wyjdzie szpryca to trzeba zrobić wojnę!!!