alan-jones

Tak właśnie PIERZE NAM SIĘ MÓZGI! Media mają nas za KOMPLETNYCH IDIOTÓW! [WIDEO]

przez | 5 października 2021

– Wykonano rekordową liczbę 82 tysięcy testów, wykryto 111 przypadków i mamy już trzeci zgon w kraju od czasu pojawienia się wariantu Delta: zmarł 80-kilkuletni mężczyzna z południowo-wschodniej części kraju. Z tego powodu w całym Sydney zamykamy sklepy, otwarte będzie tylko kilka dużych sieci. Zamykamy budowy w całym mieście, a o północy zamknięte zostanie 110 dzielnic na przedmieściach Liverpoolu, Fairfield i Canterbury-Bankstown. To wszystko oznacza, że 900 tysięcy mieszkańców nie będzie mogło wyjść z domu, nawet do pracy – Tak wygląda obecnie sytuacja w Australii z relacji Nine News.

– Dla pół miliona budowlańców w całym Sydney te restrykcje oznaczają utratę pracy. Jeśli jesteś niezaszczepiony, przygotuj się na lockdown aż do Świąt Bożego Narodzenia. W połowie października, gdy osiągniemy wskaźnik 70 procent zaszczepienia podwójną dawką, będzie wam wolno odwiedzać się w domach, jeśli wszyscy będą w pełni zaszczepieni. Puby i restauracje zostaną otwarte dla zaszczepionych, przy zachowaniu 4 m2 na osobę – ocenia sytuację Lauren Tomasi z Fairfield.

Niestety Australia, która jawiła się nam zawsze jako kraj w pełni demokratyczny oraz wolny, tym razem idzie w kierunku totalnego totalitaryzmu i staje się państwem policyjnym. Do tego nie doprowadził koronawirus, lecz irracjonalne decyzje polityków z Australii. Lockdown goni lockdown. Ludzie będą tracić pracę i nie będą w stanie utrzymać swoich rodzin. Osobom, które nie chcą się zaszczepić, odbierane są prawa i wolność. Czy nas – Polaków – czeka w niedalekiej przyszłości to samo?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 16

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ted

Ludzie się obudzą dopiero wtedy, gdy nie będą mieli czego do garnka włożyć…

Krzysztof Akierman

Losie okrutny, czlowiek czlowiekowi wilkiem, tylko spojrzmy – wystarczy jeden idiota na konkretnym stolku i robi sie co tylko im sie podoba – przyklady mamy przeciez jak na dloni; Hitler, Stalin, czy dzisiaj Kim w Korei. Czemu tak jest?? sami sobie musimy umiec na tak postawione pytanie odpowiedziec….

kartoflanka

Ciekawe czy znowu wybiorą w wyborach takie totalitarne ścierwo?

bodek

glupie rzadowe hitlerowskie bydlo

Kat

Tak kończą debile i kretyni którzy słuchają polityków zamiast wywieszać to ścierwo.Ale poprawność wymaga takich poświęceń.

Sławek

Jakie to dziwne, że naród niemiecki dał się porwać małemu kapralowi z wąsikiem

Czak Noris

I bardzo dobrze, muszą z głodu gówno jeść, może wtedy wyłączą tv i zaczną myśleć.

Yumpie

Ależ to jest smutne. Co za debile. I dziwię się bardzo służbom mundurowym, że wykonują idiotyczne rozkazy i gnębią obywateli. Gdyby rzucili te swoje pały, pojemniki z gazem i karabinki na gumowe kule to debile na usługach globalistów mogliby ludziom skoczyć.

Tato61

Te lewackie rządy to jak robale, trzeba je rozdeptać bo inaczej nas zagryzą. Mundurowi to sprzedawczyki, za kasę i przywileje zarżną własne rodziny. Wstyd.