koronawirus szczepionki eksperymenty na dzieciach

To EKSPERYMENTY na dzieciach! Dziennikarze UJAWNILI szokujące informacje! „Podawano toksyczne leki” [WIDEO]

przez | 22 listopada 2021

– Mam dla państwa kilka informacji, które są bardzo ważne w kontekście tego, co dzieje się wokół preparatów zwanych szczepionkami na Covid-19, ale nie tylko. Bardzo rozległym tematem jest także obrona życia – mówi redaktor.

– Pytałam o te aspekty, które dotyczą obrony życia ludzkiego i dzisiaj kolejne aspekty. Zaczynamy od kwestii szokujących. Zapewne znają wszyscy doradcę prezydentów Stanów Zjednoczonych. Tutaj chodzi o sprawy medyczne, także o Covid-19

– Amerykański lekarz i popularyzator wiedzy o chorobach zakaźnych. Od 1984 roku jest dyrektorem wchodzącego w skład Narodowych Instytutów Zdrowia oraz Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych.

Czy już wprost możemy powiedzieć, że dokonują się eksperymenty na dzieciach? Wszystko pod przykrywką walki z rzekomą pandemią koronawriusa. Czy politycy podejmują właściwe decyzje w związku z koronawirusem i Covidem?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 84

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Luki

Boże co to się dzieje na świecie? Dlaczego człowiek jest przeciwko drugiemu człowiekowi? Rządy nas dzielą specjalnie abyśmy my byli dla siebie wrodzy, podzieleni. Oni w tym czasie wprowadzaja trojana między lud w postaci swoich ideologicznych ustaw? Dużo ludzi zaczęło myśleć w tym kierunku ale jest nas jeszcze mało aby się temu przeciwstawić. Media tv,radio z każdej strony nas oszukują a niestety ludzie na to się łapią a najbardziej starsi. Jesteśmy królikami doświadczalnymi. Szkoda najbardziej dzieci ,że muszą w takich czasach żyć.

Katon

Ten matrix działał tak zawsze. Od tysięcy lat. Ale miło, że niektórzy wreszcie to dostrzegają.