koronawirus

TO JUŻ PEWNE! Rząd zamknie Polaków na jesień! [WIDEO]

przez | 16 sierpnia 2021

Obecnie mamy około 200 przypadków zachorowań. Nie jest to dużo, bo to daje około 40 nowych przypadków. Ale tymi 20 procentami codziennie, dojdziemy w końcu do 1000, i 20 procent kolejnych przypadków, to już wtedy będziemy mogli mówić o kilkuset. To oznacza, że idziemy teraz w kierunku szczytu czwartej fali, mimo, że nadal operujemy na niewielkich liczbach, to przyrosty 20-, 25-procentowe, nie są już takie małe.

Za dwa tygodnie dzieci wrócą do szkół, my natomiast wrócimy do pracy. Wtedy będzie się zwiększać liczba zakażeń, w przypadku, kiedy bierzemy pod uwagę te modele. Czy to będzie oznaczać kolejne obostrzenia i kiedy dokładnie mają być one wprowadzone?

Jedna z opcji jest taka, że przed wrześniem, pewną mapę drogową możemy usłyszeć. Teraz Ministerstwo Zdrowia pracuje nad swoimi rekomendacjami. Mimo, że mamy 200 przypadków dziennie, to jednak zbierają się sztaby kryzysowe. Jest także logistyka pod kątem szpitali. Liczba zachorowań rośnie i musimy być na to przygotowani.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz

Oni juz wiedzą ze bedzie grypa

Marcin

Tym zbrodniarzom trzeba pokazać środkowy palec i po prostu robić swoje. Zgadać się z rolnikami, budować własne struktury, które rozsadzą polin od środka i pozwolą odrodzić się wolnej Polsce wolnych ludzi. Cieszy mnie, że powstało już tak wiele prawdziwie oddolnych inicjatyw. I będzie więcej. Damy radę. Tu jest Polska.

True

Zapraszam nad morze tam te zasrane obostrzenia nie obowiazuja. Ludzie to sciema jakich mało, żeby jeszcze bardziej was wyniszczyc

Maciej

Okres wakacyjny, plaże zasrane ludźmi, restauracje zasrane ludzmi, ludzie mieszaja sie po całej Polsce i przez 2 miesiace kraj nie padł na kolana, przychodzi wrzesień wróża kataklizm… Ja sie pytam waszych genialnych statystyków, bo juz pewnie policzone macie, jaka pewnie umieralność w okresie jesieni?? Chodzi mi o konkretna licze, macia juz ja wylosowana od dawna.

Andrej11334

Dlaczego nikt nie zapyta tego człowieka skąd on ma taką wiedzę. Bije na głowę Nostradamusa. Szczepienie nie zapobiega transmisji wirusa. Ludzie zaszczepieni są bardziej bezpieczni i tyle. Certyfikaty, testy, jakąś segregacja sanitarna..Jest tyle ważnych spraw ktore nie są załatwiane. Ciekawe czyj woj, brat, szwagier, ciotka mają firmy które na tym zarabiają. Rzad ma dostarczyć płyn do wszystkich szkół. Pytanie kto będzie jego dostawca, ile forsy zarobi ktoś…… Wiadomo że nie zwykły Kowalski.

Genio

Andrusiewicz-ludzie pracują cały rok, to tak gwoli przypomnienia, a nie wracają we wrześniu do pracy, według ciebie, ludzi masz za debili? 😅

Gynek

Ciekawe jak będą egzekwować te obostrzenia skoro wszyscy już wiedzą że są wprowadzone bezprawnie

Bronek Jelonek

Gazem i pałą…

Olo

Andrusiewicz to jeden z największych idiotów z tego gangu