Tomasz Puzon o śmierciach sportowców

Tomasz Puzon: Sportowcy umierają w niewyjaśnionych okolicznościach! Czy to wina eliksiru? [WIDEO]

przez | 3 listopada 2021

Musimy wprost powiedzieć o przypadkach śmiertelnych sportowców. Czy temu winne są szczepionki? O tym wszystkim mówi mistrz karate Tomasz Puzon. Sytuacja jest tragiczna, gdyż wiele osób, wielu polskich sportowców umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie możemy obok tego problemu przejść obojętnie.

Czy partia rządząca dobrze radzi sobie z rzekomą pandemią koronawirusa? Czy jednak mamy do czynienia z ewidentnym nie radzeniem sobie z koronawirusem oraz Covidem. Sytuacja pod wieloma względami jest tragiczna. Tym razem poruszane są tajemnicze śmierci sportowców w czasach tej mniemanej pandemii koronawirusa.

Politycy i media głównego nurtu nie mówią nam prawdy o koronawirusie oraz o szczepionkach. Taka sytuacja jest wręcz patologiczna i nie możemy tego problemu lekceważyć, gdyż ciągle jest torpedowani nakazami oraz zakazami, które do niczego dobrego nie prowadzą. Wcześniej zamknęli nam gospodarkę oraz zabronili nam pracować.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 7

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaroslaw

Szczypmy…sie bedzie wiecej miejsca na ziemi dla nas ..😄

Krzysztof Akierman

Zalosne !!! a wiecie co jest zalosne?? zalosne jest to, ze z jednej strony wiekszosc wie czym sa te preparaty pro-szczepionkowe, ale co tam, mnie to nie siegnie i tak dla spokoju, na wszelki wypadek sie zaszczepie … i to jest wlasnie zalosne – na wszelki wypadek. Z tego co wiem – myslenie nie boli, zatem? zatem kazdego jest to qolny wybor i czesc jak beret…

Jan

Właśnie zmarł chłopak przed trzydziestka trener piłki nożnej 3 dni po podaniu preparatu dostał zatoru jadąc rowerem i uderzył głową w przepust
Żona Dwoje dzieci trzecie w drodze …

Młoda dziewczyna sparaliżowana z sąsiedniej miejscowości po podaniu szczypawki
Przykładów które znam jest więcej
Ludzie gdzie macie rozum

salomon.pl

Dlaczego chcą nas segregować i inwigilować medycznie w sprawie szczepień na Covid 19 przez pracodawców, urzędy i obiekty publiczne oraz galerie a nie udzialaja informacji na temat zgonów zaszczepionych tymi preparatami genowymi. Nie może byc tak że jedno jest cacy a inne jest ukrywane i straszą ludzi jeszcze tym żeby nie wypowiadali się o szczepieniach pod rygorem karnym.

Marie

A wystarczyło by zrobić sekcję zwłok i wszystko by było wiadomo