covid

TOTALNE pranie mózgów proponowane „niewolnikom” przez „szczepionkową” elytę. Macie jeść i pić w maskach i tego typu bzdury [WIDEO]

przez | 3 października 2021

– Nie wolno wam zdejmować maski przy piciu alkoholu na świeżym powietrzu. Nie będziecie pić sobie koktajli bez maski w ogródkach, włócząc się po pubach. Jedzenie na wynos ma być na wynos – nie będziecie sobie urządzać pubu z chodnika. Puby są zamknięte nie bez powodu. Bo są niebezpieczne. Koniec kropka. Od tej pory zabrania się zdejmować maskę przy piciu alkoholu. Dzisiaj o godzinie 23:59 zamykamy też place zabaw, boiska, skate parki i siłownie na świeżym powietrzu. Ograniczamy też nadawanie mszy – mówi Daniel Andrews z Australijskiej Partii Pracy.

– Wrócą też przepustki do pracy. Nie od razu, bo potrzeba czasu na wdrożenie tego systemu, ale nastąpi to od jutra od godziny 23:59. To samo tyczy się studentów, tych którzy muszą fizycznie uczęszczać na zajęcia. Oni też będą potrzebować specjalnego pozwolenia. W sektorze budowlanym, duże projekty zostaną ograniczone do 25 procent dotychczasowej mocy, mniejsze projekty mogą zatrudniać maksymalnie do 5 pracowników. Wprowadziliśmy podobne zasady w przeszłości i wprowadzamy je znów, gdyż za pierwszym razem one nam pomogły – dodaje polityk Andrews.

– Apeluję do ludzi sfrustrowanych i rozumiem dlaczego oni są sfrustrowani. Ale właśnie wczoraj na proteście skandowano przeciwko wielu rzeczom. Nie tylko przeciwko koronawirusowi, ale także przeciwko globalnemu Nowemu Porządkowi Świata, przeciwko szczepieniom oraz przeciwko wielu innym rzeczom. Jest to egoizm oraz folgowanie sobie. Takie podejście jest niewłaściwe. Policja dotrze do każdego, kto był na tym proteście. Nie możemy pozwolić na takie zachowania. Jeśli masz symptomy wyglądające na przeziębienie lub grypę, to znaczy, że masz Covid. Musisz przyjąć takie założenie. Musimy przestrzegać zasad – ocenia sytuację z Covidem w Australii Daniel Andrews.

W ostatnim czasie w Australii odbył się wiele protestów w wielu miastach. Ludzie skandowali przeciwko wprowadzaniu przez rząd australijski kolejnych zakazów oraz nakazów. Teraz sytuacja ma być jeszcze bardziej zaostrzona, gdyż rząd chce zabronić mieszkańcom Australii normalnego funkcjonowania. Czy mamy zatem do czynienia z państwem policyjnym? Czy takie zdecydowane restrykcje zostaną także wprowadzone przez rządy w wielu innych krajach, w tym w Polsce?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Au

Typowy tempy chu…

Mirosław

CZY JAKIKOLWIEK MYŚLĄCY ZE ZROZUMIENIEM CZŁOWIEK MA JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI, ŻE TO, CO DZIEJE SIĘ OBECNIE W AUSTRALII, NIE JEST RELIZACJĄ SCENARIUSZA Z „ROKU 1984” GEORGA ORWELLA ?

Mirosław

PRZECIEŻ TO JEST KLASYCZNY TOTALITARYZM POMIESZANY Z DEBILIZMEM. WOLNY CZŁOWIEK POWINIEN ODPOWIEDIEĆ: ZABRANIA SIĘ ZABRANIAĆ !!!!!!!!!!!!

Kytan

Brawo Andrzeju .
Jestem podobnej myśli

Andrzej

Jest tylko jedna prawda i tylko dwa rozwiązania. Albooni zabijają nas, albo my nie damy się zabić, ale wówczas niestety bedziemy broniąc się musieli zabić ich.
Obym nie był zaatakowany i obym w obronie własnej nie musiał nikogo pozbawić życia. To modlitwa na dziś.

Salve

Kanalia! Jak można tak nieludzko traktować naród! To jakiś pogrobowiec Hitlera.

Tomaszek

I niech ktoś mi powie że demokracja jest oky. Demokracja nie istnieje to raz a dwa powinny wrócić czasy jednego władcy który odpowiadał głową za to co się dzieje w kraju. Dawniej jak się naród zbuntował to nie było strajków i tym podobnych śmieci,ludzi łapali za widły kije i co tylko mieli pod ręką i pozbywali się takiego tyrana. I to było dobre a teraz.? Kto z nas niby wolnych ludzi jest w stanie ręczyć swą głową za te demokratyczne wybory. Kto.?

Asd

Myśl jak sobie pomóc w niedługim czasie.

Pr

Wielu z nas ma tam rodziny. Kiedyś t był raj na Ziemi, wieielu chciało tam wyemigrować.. Teraz to kraj policyjny.
Trzeba ludziom normalnym tam żyjącym współczuć, może jakoś pomóc?

Gil

A kto im wybrał taki rząd?????? Jak głosowali tak mają!!

Angryman

K*la w łeb dla takich gnoi i każdego psa, który jest na smyczy takowych! Skoro nie maja palnej, to niech użyją kreatywności i skoncza z miłosierdziem, bo sorry, ale gnoje nastają na ich życie a ich prawem jest Samoobrona.

Jan

Stalin i Hitler powinni brać korepetycje u tego bandziora z Australii..