Trader21 wielki reset

Trader21 – WIELKI RESET, czyli jak UCHRONIĆ się przed nadciągającym KRYZYSEM? [WIDEO]

przez | 21 września 2021

Trader21 wyjaśnia, czym jest dług. Globaliści i bankierzy centralni pod płaszczykiem walki z Covidem, zmianami klimatu oraz spowolnienia gospodarczego, zmieniają cały system, w którym żyjemy. Ich długofalowe działania wpływają na nasze oszczędności. Wiele osób uważa, że problemy zaczęły się w lutym i marcu, czyli wtedy kiedy rozpoczęła się mniemana pandemia koronawirusa. Trader21 mówi wprost, że jest to absolutnie nieprawda. Problemy zaczęły się wiele lat wcześniej. Dokładnie wtedy, kiedy zbankrutował bank inwestycyjny Lehman Brothers w Stanach Zjednoczonych.

Wtedy zmieniono całkowicie status działania największych banków centralnych. Przed 2007 rokiem dług poszczególnego kraju był w rękach kilku podmiotów. Były to fundusze emerytalne, byli to zwykli obywatele, którzy lokowali pieniądze w obligacjach rządowych, były to także fundusze inwestycyjne, które inwestowały głównie w obligacje. Tak to funkcjonowało do 2007 roku. Tym samym dług poszczególnych krajów był bardzo rozproszony. Po 2007 roku banki centralne rozpoczęły kreację waluty, uzasadniając to koniecznością walki z kryzysem wywołanym pęknięciem bańki na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych.

Właśnie te banki centralne zaczęły także skupować długi rządowe. Rzekomo miało to pomóc poszczególnym krajom wyjść z kryzysu zadłużenia. Mówiąc wprost, w 2007 roku, dług był tak duży, że interweniować musiały banki centralne. Dla wielu osób może to się wydawać teorią spiskową zakrojoną na wielką skalę. Jednak takie są fakty i tak to wygląda w rzeczywistości. Jesteśmy społeczeństwem kontrolowanym, a nasza wolność jest iluzoryczna. Obudźmy się!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments