Grzegorz Płaczek Covidokłamstwa

Trwa zamordyzm sanitarny w polskich szkołach! Nasze dzieci ogarnia depresja! Grzegorz Płaczek mówi o kłamstwach w czasie p(l)andemii [WIDEO]

przez | 16 listopada 2021

Jest czas koronawirusa. Jednak politycy i media głównego nurtu nie mówią nam wszystkiego. Musimy powiedzieć wprost, że nas okłamują oraz zaciemniają rzeczywistość, która jest brutalna. Czy jednak pozwolimy dalej się tak traktować i będziemy słuchać tego, co nam się próbuje wmówić. Oficjalna narracja w czasach Covid-19 jest taka, że każdy ma się zaszczepić, a kto się nie zaszczepi jest zły i stanowi zagrożenie dla innych.

Musimy zatem walczyć o to, co dobre dla uczniów oraz pracowników oświaty. W tym celu został wystosowany list otwarty do ministra Czarnka. Pod tym listem podpisało się kilkanaście różnych organizacji.

– Wiele powiedzieliśmy o nieprawidłowościach z punktu widzenia medycznego, w punktu widzenia edukacyjnego. Muszę powiedzieć o faktach ze strony statystycznej. Jest kilka nieprawidłowości, jakie udało nam się ustalić w ostatnim czasie naszego działania. W ostatnich tygodniach pojawiło się coś bardzo niepokojącego w oficjalnych statystykach rządowych i Ministerstwa Zdrowia. Została zmieniona liczba dzieci w wieku 0-17 w 2021 roku, które umarły na choroby z Covid-19. Jest to coś bardzo niepokojącego – mówi Grzegorz Płaczek.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fakt

Im więcej zaszprycowamych tym więcej chorych i zgonów. Depopulacja Polski trwa.