stankiewicz ewa

UJAWNIAMY! Rząd PiS sprzedał POLSKĄ ENERGETYKĘ za intratne, międzynarodowe POSADY! Zobacz, zanim usuną! [WIDEO]

przez | 24 września 2021

Ewa Stankiewicz rozmawia z Piotrem Naimskim, który na sam koniec programu grozi pani redaktor: „Zerwę pani ten program!”. Niestety cały wywiad nie jest dostępny, a pisowska cenzura usuwa nawet ten bardzo krótki materiał, wobec tego udostępniajcie jak najprędzej.

Robert Winnicki z Konfederacji mówi, że w tym krótkim wywiadzie widać wyraźnie jasne przyznanie się do tego, na co rząd Prawa i Sprawiedliwości zgodził się w europejskim zielonym ładzie. Jest to po prostu nic innego jak energetyczne samobójstwo Polski. Europejski zielony ład został zaakceptowany. Wreszcie, jak widać pan minister Naimski jest bardzo zdenerwowany, kiedy redaktor Stankiewicz pyta się go o negocjacje w zakresie europejskiego zielonego ładu.

Musimy jasno powiedzieć, że właśnie dokonuje się systemowa likwidacja polskiej energetyki, a także polskiego górnictwa. Obecnie zmagamy się z galopującą podwyżką cen prądu i jest to efektem działalności Unii Europejskiej, rządu Tuska oraz rządu Morawieckiego.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
One62

Naim- z hebraiskiego, piękny. Pięknie nas strugają joski.

Kamil

Problemem nie są podwyżki cen problemem są nie równomierne podwyżki wynagrodzeń do podwyżek cen, Tusk również do walki na z kryzysem w UE w 2008 roku jawnie głosił o „Polskiej taniej sile roboczej” i że to ona pomoże Polsce ten kryzys przejeść gładko otóż w którym momencie Polak pozwoliłby jego cenę i wartość pracy ustalał premier. Gdybyśmy przyjęli wartości rynku europejskiego to juz 13 czy 12 lat temu Polakom żyło by się spokojniej

Arek

Podwyżki są wielkim problemem bo zjadają oszczędności.

Fack

Macie swój PIS debile.
Kupili was za 500zł.
A teraz zapłacicie za te 500, pięćset razy więcej.
Tylko przez was będą cierpień jeszcze ci, co dawno już wiedzieli, że PIS poprowadzi Polskę na same dno.

luc bull/na razie sitting/

smierc/okrutna/–wrogom ojczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kat

Naim/ski ty i reszta tego scierwa ze stryka sie nie „zerwie,cie”

bodek

banda sprzedajnych dziwek ale dziwki maja wiecej honoru

Ireneusz Zadrożny

Pan Naimski ma wiele wspólnego z pretensjonalnymi żydami( którym zresztą jest z pochodzenia. Do pierwotnego nazwiska,, Naim” dodano tylko końcówkę ,,ski”), którzy nie mając argumentów oskarżają innych o antysemityzm.

alien

A lemingi zadowolone….teraz wiadomo dlaczego prąd i gaz podrożeją….Bo IV rzesza (UNIA) musi doić lemingi…A spłacać będą ich dzieci i wnuki….ale co tam….bogatemu nie wolno ???? Za nie długo te 500+ starczy tylko na worek ryżu…..OT SARKAZM….

Inna

Ryżu tego z foliowych torebek Bo prawdziwy pochodzi z Chin i chyba nie jest tani

Mirosław

No ,pięknie – jak nie ma argumentów, pada „zerwę pani ten program”. Jawny dowód na to, że mamy już cenzurę mediów.