stankiewicz ewa

UJAWNIAMY! Rząd PiS sprzedał POLSKĄ ENERGETYKĘ za intratne, międzynarodowe POSADY! Zobacz, zanim usuną! [WIDEO]

przez | 24 września 2021

Ewa Stankiewicz rozmawia z Piotrem Naimskim, który na sam koniec programu grozi pani redaktor: „Zerwę pani ten program!”. Niestety cały wywiad nie jest dostępny, a pisowska cenzura usuwa nawet ten bardzo krótki materiał, wobec tego udostępniajcie jak najprędzej.

Robert Winnicki z Konfederacji mówi, że w tym krótkim wywiadzie widać wyraźnie jasne przyznanie się do tego, na co rząd Prawa i Sprawiedliwości zgodził się w europejskim zielonym ładzie. Jest to po prostu nic innego jak energetyczne samobójstwo Polski. Europejski zielony ład został zaakceptowany. Wreszcie, jak widać pan minister Naimski jest bardzo zdenerwowany, kiedy redaktor Stankiewicz pyta się go o negocjacje w zakresie europejskiego zielonego ładu.

Musimy jasno powiedzieć, że właśnie dokonuje się systemowa likwidacja polskiej energetyki, a także polskiego górnictwa. Obecnie zmagamy się z galopującą podwyżką cen prądu i jest to efektem działalności Unii Europejskiej, rządu Tuska oraz rządu Morawieckiego.

0 Udostępnień

11 myśli nt. „UJAWNIAMY! Rząd PiS sprzedał POLSKĄ ENERGETYKĘ za intratne, międzynarodowe POSADY! Zobacz, zanim usuną! [WIDEO]

 1. Mirosław

  No ,pięknie – jak nie ma argumentów, pada „zerwę pani ten program”. Jawny dowód na to, że mamy już cenzurę mediów.

  Odpowiedz
 2. alien

  A lemingi zadowolone….teraz wiadomo dlaczego prąd i gaz podrożeją….Bo IV rzesza (UNIA) musi doić lemingi…A spłacać będą ich dzieci i wnuki….ale co tam….bogatemu nie wolno ???? Za nie długo te 500+ starczy tylko na worek ryżu…..OT SARKAZM….

  Odpowiedz
 3. Ireneusz Zadrożny

  Pan Naimski ma wiele wspólnego z pretensjonalnymi żydami( którym zresztą jest z pochodzenia. Do pierwotnego nazwiska,, Naim” dodano tylko końcówkę ,,ski”), którzy nie mając argumentów oskarżają innych o antysemityzm.

  Odpowiedz
 4. Fack

  Macie swój PIS debile.
  Kupili was za 500zł.
  A teraz zapłacicie za te 500, pięćset razy więcej.
  Tylko przez was będą cierpień jeszcze ci, co dawno już wiedzieli, że PIS poprowadzi Polskę na same dno.

  Odpowiedz
 5. Kamil

  Problemem nie są podwyżki cen problemem są nie równomierne podwyżki wynagrodzeń do podwyżek cen, Tusk również do walki na z kryzysem w UE w 2008 roku jawnie głosił o „Polskiej taniej sile roboczej” i że to ona pomoże Polsce ten kryzys przejeść gładko otóż w którym momencie Polak pozwoliłby jego cenę i wartość pracy ustalał premier. Gdybyśmy przyjęli wartości rynku europejskiego to juz 13 czy 12 lat temu Polakom żyło by się spokojniej

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *