Ukrainiec 27 razy szczepionka

Ukrainiec przyjął 27 dawek szczepionki na C19! „Chciałem być popularny!”

przez | 26 stycznia 2022

Czego ludzie nie zrobią dla popularności? Na to pytanie chyba nie ma odpowiedzi. Aleksiej Oleksiy zaszczepił się przeciwko koronawirusowi już 27 razy, jak stwierdzili urzędnicy. Ukrainiec pochodzi z miejscowości Sumy na Ukrainie. Jak przyznał jednemu z portali zaszczepił się 27 razy, bo chciał zyskać rozgłos i popularność.

„Chciałem być sławny. Pomyślałem też, że w Charkowie otrzymam wycieczkę do sanatorium przynajmniej na miesiąc, bo tam maja lepsze jedzenie. Niestety w Sumach mi odmówiono” – powiedział Aleksiej.

Aleksiej Oleksiy nie odpuszcza, twierdzi, że chce się zaszczepić nawet 30 razy:

Doktor Oksana Iwaszenko, która pierwsza szczepiła mężczyznę wspominała, że Oleksiy zwracał uwagę na to, że dostaje 'kartki żywnościowe za szczepienie’. W rodzinnej miejscowości nie otrzymał więcej niż dwóch dawek, więc wyjechał do Charkowa. Stwierdził, że był szczepiony po tym, jak zachwalał tamtejszych lekarzy. Lekarze jednak zwracają uwagę na to, że mężczyzna był najprawdopodobniej szczepiony w ośrodkach szczepień, w których nie zawsze przyjmujący mają czas na sprawdzenie danych osobowych pacjentów, którzy się tam pojawiają.

Źródło

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 14

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments