W Kanadzie ludzie jedzą przed restauracjami

W Kanadzie obywatele BOJKOTUJĄ PASZPORTY COVIDOWE jedząc na ulicach przed egzekwującymi je barami i restauracjami! BRAWO!! [WIDEO]

przez | 9 października 2021

Wcześniej pisaliśmy o sytuacji w Australii oraz protestach ludzi, którzy sprzeciwiają się polityce rządu dotyczącej (nie)radzenia sobie z Covidem. Koronawirus jest. Co do tego nikt nie ma wątpliwości. Jednak politycy w wielu krajach podejmują niezrozumiałe, a nawet dziwne decyzje. Tak jest między innymi w Kanadzie.

Jak dotąd Australia i Kanada kojarzyły nam się z krajami wolności oraz demokracji. Jednak prawda jest zupełnie inna. W Kanadzie ludzie wyrażają swój sprzeciw wobec decyzji władzy. Politycy co chwila składają irracjonalne propozycje i nakazują albo zakazują obywatelom swojego kraju życia w normalności.

Czy zatem Kanada staje się kolejnym, po Australii, państwem policyjnym? Czy w Polsce wkrótce będzie tak jak w Australii lub w Kanadzie? W jakim kierunku to wszystko zmierza? Mówi się wprost o paszportach covidowych, o nieformalnym przymusie szczepień o ograniczaniu praw osobom, które są przeciwnikami szczepień i nazywa się ich antyszczepionkowcami.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 93

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dottore44

Trzeba bojkotować konskwentnie bary silownie lotniska urzędy.. aż padną

Janusz

no i co z tego, że padną, komu to zaszkodzi ?

Dawid

Rządowi również zaszkodzi bo wprowadził prawo które zniszczyło biznesy, więc jest to jakiś sposób walki.

Grumbler

Najłatwiej wprowadzić zamordyzm w krajach wolnych, w których tyranii nie znają. Są wówczas w szoku, który ich paraliżuje i nie potrafią zdobyć się na opór i współdziałanie przeciw systemowi. Inaczej sprawa będzie wyglądała w krajach, w których narody o wolność musiały walczyć od pokoleń ☝