protesty w Kanadzie Covid

W Kanadzie policjanci, strażacy, ratownicy medyczni i inni pracownicy służb PROTESTUJĄ przeciwko SEGREGACJI sanitarnej! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Ogromne protesty w Kanadzie przeciwko segregacji sanitarnej oraz przymusowi szczepień na COVID-19. Tysiące ludzi wyszło na ulice, żeby zaprotestować i powiedzieć „NIE!” władzy, która nie liczy się ze zdaniem obywateli kanadyjskich. Wcześniej pisaliśmy o wielu protestach w Niemczech, Francji, we Włoszech oraz w wielu innych krajach Unii Europejskiej. Coraz więcej osób dostrzega to, że rządy w wielu krajach działają na szkodę ludzi.

Zaczyna się od tego, że każą nam nosić maseczki oraz szczepić się na COVID-19 jedną z kilku dopuszczonych do używania szczepionek. Jednak rządy w wielu krajach zachowują się bezczelnie oraz bezsensownie, wprowadzając ograniczenia, lockdowny, zamykając gospodarkę. To wszystko musi się kiedyś odbyć na sytuacji materialnej przedsiębiorców, stąd protesty są uzasadnione.

Także w Polsce musimy się zjednoczyć i przeciwstawić działaniom oraz decyzjom złego rządu, który chce nam narzucić swoje poglądy. Prawo i Sprawiedliwość podejmuje nieracjonalne decyzje w związku z mniemaną pandemią koronawirusa. Coraz częściej mówi się o czwartej fali. Czy to dotknie wielu Polaków, głównie przedsiębiorców?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 48

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam W.

To nic dobrego z tego nie wyniknie.
Oni bezwzględnie fsza do celu. Już się rozpedzili i widzą swój sukces nie tylko ekonomiczny,ale i fizycznie podporządkowane narody. Bo o to tu chodzi. Pieniądz czyni cuda,na wszelkich poziomach opłacają ludzi by im służyli. A ludzie jak to ludzie są przekupni. Nie patrzą na przyszłość, że to wszystko kiedyś ich dopadnie ,A te pieniądze nie będą nic już warte.

Wobiektywie

Produkowane są już leki przeciw covid np.na Węgrzech i gdzieindziej ale o tym się nie mówi. Tylko walą 4 czy 5 dawkę szczypawki. A tam gdzię największe wyszczepienie tam najwięcej zachorowań.Swiat chyba do góry nogami stoi.