protesty w Kanadzie Covid

W Kanadzie policjanci, strażacy, ratownicy medyczni i inni pracownicy służb PROTESTUJĄ przeciwko SEGREGACJI sanitarnej! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Ogromne protesty w Kanadzie przeciwko segregacji sanitarnej oraz przymusowi szczepień na COVID-19. Tysiące ludzi wyszło na ulice, żeby zaprotestować i powiedzieć „NIE!” władzy, która nie liczy się ze zdaniem obywateli kanadyjskich. Wcześniej pisaliśmy o wielu protestach w Niemczech, Francji, we Włoszech oraz w wielu innych krajach Unii Europejskiej. Coraz więcej osób dostrzega to, że rządy w wielu krajach działają na szkodę ludzi.

Zaczyna się od tego, że każą nam nosić maseczki oraz szczepić się na COVID-19 jedną z kilku dopuszczonych do używania szczepionek. Jednak rządy w wielu krajach zachowują się bezczelnie oraz bezsensownie, wprowadzając ograniczenia, lockdowny, zamykając gospodarkę. To wszystko musi się kiedyś odbyć na sytuacji materialnej przedsiębiorców, stąd protesty są uzasadnione.

Także w Polsce musimy się zjednoczyć i przeciwstawić działaniom oraz decyzjom złego rządu, który chce nam narzucić swoje poglądy. Prawo i Sprawiedliwość podejmuje nieracjonalne decyzje w związku z mniemaną pandemią koronawirusa. Coraz częściej mówi się o czwartej fali. Czy to dotknie wielu Polaków, głównie przedsiębiorców?

0 Udostępnień

2 myśli nt. „W Kanadzie policjanci, strażacy, ratownicy medyczni i inni pracownicy służb PROTESTUJĄ przeciwko SEGREGACJI sanitarnej! [WIDEO]

 1. Wobiektywie

  Produkowane są już leki przeciw covid np.na Węgrzech i gdzieindziej ale o tym się nie mówi. Tylko walą 4 czy 5 dawkę szczypawki. A tam gdzię największe wyszczepienie tam najwięcej zachorowań.Swiat chyba do góry nogami stoi.

  Odpowiedz
 2. Adam W.

  To nic dobrego z tego nie wyniknie.
  Oni bezwzględnie fsza do celu. Już się rozpedzili i widzą swój sukces nie tylko ekonomiczny,ale i fizycznie podporządkowane narody. Bo o to tu chodzi. Pieniądz czyni cuda,na wszelkich poziomach opłacają ludzi by im służyli. A ludzie jak to ludzie są przekupni. Nie patrzą na przyszłość, że to wszystko kiedyś ich dopadnie ,A te pieniądze nie będą nic już warte.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *