Protest w Nowym Jorku przeciw segregacji sanitarnej

W Nowym Jorku tysiące policjantów, strażaków i innych pracowników miejskich protestuje przeciwko przymusowi szczepień na Covid-19 i segregacji sanitarnej! [WIDEO]

przez | 29 października 2021

Nowy Jork to miasto, w którym tysiące policjantów, strażaków, sanitariuszy, pracowników sanitarnych oraz nauczycieli szkół publicznych postanowiło wyjść na ulice i zaprotestować przeciwko segregacji sanitarnej. Ma to związek z zarządzeniem burmistrza Billa de Blasio odnośnie obowiązku szczepień, który ciąży na pracownikach miejskich. Taką informację podał kanał ABC7. Osobom, które nie będą chciały się podporządkować do piątku, będzie grozić skierowanie na bezpłatny urlop. Jednak w dalszej kolejności te osoby mogą stracić pracę.

Bardzo podobną ustawę przygotowało Prawo i Sprawiedliwość. Informację taką podał minister Adam Niedzielski. Czy zatem zgodzimy się na to? Dzisiaj, to jest 29. października, ma odbyć się w Sejmie głosowanie nad dodaniem do porządku obrad projektu #StopSegregacjiSanitarnej.

Czarno na białym przekonamy się, kto jest za łamaniem praw obywatelskich, a kto jest za obroną konstytucyjnych wolności. Amerykanie protestują. W wielu innych krajach także trwają protesty przeciwko niezrozumiałym i niekorzystnym decyzjom rządów w kwestiach związanych z przymusem szczepień oraz z segregacją sanitarną. Wobec tego czy my w Polsce także musimy wyjść na ulice?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 14

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alien

EEEE tam….lemingi i tak zada nie ruszą….wolą śmiercionkę bo 500+ zabiorą hahahahahahaaaaaa,……….A to że odbiorą ja tylko ze 2-3 razy to już inna bajka….Ważne że kasa się zgadza według umów z Pfizerem….OT SARKAZM….

Gościu

Pewnie, że my Polacy musimy wyjść na ulicę i pogonić to całe towarzystwo panoszące się na Wiejskiej a Warszawie. I to jak najszybciej i jak najliczniej! Nie czekać!

Hendrix

Tak,masz rację, na paradowanie po ulicach szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy… Trzeba wyłapać przywódców-ludzi za to odpowiedzialnych, osądzić i skazać włącznie z żonami na które zastał przelany majątek….👍👍👍💉💉💉☠️☠️☠️🐖🐷🐮🐐🐑🐏🐃🐄🦙🦌🐕