Waldemar Kraska o Covidzie w Polsce

Wiceminister Zdrowia, W. Kraska jest ZMARTWIONY, ŻE POLACY NIE BOJĄ SIĘ COVIDU! [WIDEO]

przez | 28 października 2021

– Jeżeli spojrzę na nasze ulice, na sklepy, to myślę, że się w ogóle nie boimy. Ani lockdownu, ani Covidu. Poprzednie fale chyba nas niestety niczego nie nauczyły, ponieważ nie wyciągnęliśmy jako obywatele wniosków z tych poprzednich lat. A mówię to dlatego, ponieważ widzimy w tej chwili wzrost zachorowań każdego dnia – odpowiada Waldemar Kraska (wiceminister zdrowia) na pytanie, czy ludzie w Polsce bardziej boją się lockdownu czy Covidu.

– Mieliśmy czas, mieliśmy szansę zaszczepić się. Mieliśmy i mamy w dalszym ciągu odpowiednią ilość szczepionek, punktów do szczepień. Tylko trzeba do tego punktu dojść i tą szczepionkę przyjąć. Myślę, że to jest ta broń… – wypowiada się minister Kraska.

– Na pewno w tej chwili musimy wyegzekwować te obostrzenia, które są. Czyli maseczka w komunikacji miejskiej, maseczka w sklepach, w supermarketach. Wiem, że w tej chwili, i to już się dzieje, na pewno z dużą intensywnością w tych województwach Polski Wschodniej, ale także w całym kraju, w tej chwili służby zarówno policyjne, jak i służby sanitarne egzekwują to i nakładają mandaty – ocenia sytuację pandemiczną w Polsce Waldemar Kraska.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dobrze mu tak

Ależ nauczyły nas… -najważniejszego!!!…
Jesteśmy w pełni świadomi, że robicie nas w „bambuko”.
Teraz! dopiero bedą oszukiwać, nawet tych „z wypadkow” zaliczą na „srowida”… ale bedą miec śmiertelność…
„To syny”… – jak mówi Kryśka, /a wie co mówi!!!/

Naskoczcie mi

Możecie mi naskoczyć B-)