Wojciech Cejrowski o Covidzie

Wojciech Cejrowski: Będą mogli sprawdzić czy mamy certyfikaty COVIDowe. Obostrzeń ciąg dalszy w Polsce! KORONAWARIACTWO!!! [WIDEO]

przez | 9 września 2021

Właśnie politycy w Polsce dopuścili do tego, że konieczne będzie okazanie dokumentacji medycznej przed wejściem do restauracji. Wobec tego będziemy musieli okazywać certyfikaty Covid. Do czego to doszło? To jest jawny skandal. Nie mamy w tym wypadku wolności, gdyż będziemy monitorowani oraz inwigilowani. Rząd właśnie stwierdził, że konieczna będzie kolejna dawka szczepień. Czyli okazuje się, że kupiliśmy wadliwe szczepionki, gdyż dwa szczepienia miały wystarczyć, żeby uodpornić się na zakażenie koronawirusem.

W takiej sytuacji mamy do czynienia z dwiema dawkami bubla. Producenci szczepionek obiecywali, że dwie dawki będą skuteczne. Jak się okazało nie jest to prawda. Zatem problem z Covidem jest ciągle aktualny. Powinni nam zwrócić pieniądze za wadliwe szczepionki.

Rządy wielu krajów kupiły maski, szczepionki i inne badziewia. Wszystko pod pretekstem walki z koronawirusem. Jednak jesteśmy w patowej sytuacji. Plandemii koronawirusa ciąg dalszy.

0 Udostępnień

5 myśli nt. „Wojciech Cejrowski: Będą mogli sprawdzić czy mamy certyfikaty COVIDowe. Obostrzeń ciąg dalszy w Polsce! KORONAWARIACTWO!!! [WIDEO]

  1. Kaliber9

    Ekonomia wszystko zweryfikuje. W dupi*e będę miał restauratora który choćby zająknie się o szczepienie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *