Wojciech Cejrowski o Covidzie

Wojciech Cejrowski: Będą mogli sprawdzić czy mamy certyfikaty COVIDowe. Obostrzeń ciąg dalszy w Polsce! KORONAWARIACTWO!!! [WIDEO]

przez | 9 września 2021

Właśnie politycy w Polsce dopuścili do tego, że konieczne będzie okazanie dokumentacji medycznej przed wejściem do restauracji. Wobec tego będziemy musieli okazywać certyfikaty Covid. Do czego to doszło? To jest jawny skandal. Nie mamy w tym wypadku wolności, gdyż będziemy monitorowani oraz inwigilowani. Rząd właśnie stwierdził, że konieczna będzie kolejna dawka szczepień. Czyli okazuje się, że kupiliśmy wadliwe szczepionki, gdyż dwa szczepienia miały wystarczyć, żeby uodpornić się na zakażenie koronawirusem.

W takiej sytuacji mamy do czynienia z dwiema dawkami bubla. Producenci szczepionek obiecywali, że dwie dawki będą skuteczne. Jak się okazało nie jest to prawda. Zatem problem z Covidem jest ciągle aktualny. Powinni nam zwrócić pieniądze za wadliwe szczepionki.

Rządy wielu krajów kupiły maski, szczepionki i inne badziewia. Wszystko pod pretekstem walki z koronawirusem. Jednak jesteśmy w patowej sytuacji. Plandemii koronawirusa ciąg dalszy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 16

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk

NIKT i NIGDY mnie nie zascypi. Do restauracji nie chodze. Ale pis dzielcy wyrażnie przeciągają strunę. Musicie wy aparatczyki z KC Pis zadecydować OTWARCIE: czy chcecie być z narodem czy z globalistami. Bo suweren też może wam zycie utrudnić do stopnia którego nie oczekujecie.

Michał

Jak wszyscy są tacy mądrzy z restauracjami to niech spróbują też sztuki np w Austrii…

Pan

I w ten sposób reszta lokali padnie.. wiedzą co robią sku..

Homles

Nie stać mnie na kebaba a co mówić restauracje.

Jolanta

Skurwesyny!!!!
Odemnie i mojej rodziny WARA!!!!!!!

Kaliber9

Ekonomia wszystko zweryfikuje. W dupi*e będę miał restauratora który choćby zająknie się o szczepienie.

Bolo

He he…racja 😉