Wojciech Cejrowski i Rafał Ziemkiewicz

Wojciech Cejrowski mówi jak jest o polityce lewicy, która opiera się na sztucznym kreowaniu konfliktów [WIDEO]

przez | 30 czerwca 2021

Rafał Ziemkiewicz gościł znanego i lubianego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego. Rozmowa dotyczyła między innymi przemian neomarksistowskich, jakie można zauważyć w Stanach Zjednoczonych. To właśnie politycy lewicy robią wszystko, aby skłócić społeczeństwa. Według Cejrowskiego w USA nie dzieje się obecnie najlepiej. Dodatkowo warto odnotować, że Wojciech Cejrowski merytorycznie zdemolował lewicowe rządy, z którymi nie chce mieć nic wspólnego.

Na tym właśnie polega marksizm, aby podzielić społeczeństwo na różne klasy, grupy. Chodzi o wywołanie pewnego konfliktu. Cejrowski zauważył także, że w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce tworzy się pewien mit  okrutnego i bezdusznego kapitalisty, którego celem jest wykorzystywanie pracowników w największym stopniu.

Jednak, jak zauważa Wojciech Cejrowski, pracodawca byłby idiotą, gdyby chciał płacić swoim pracownikom jak najmniej, gdyż musi jemu bardzo zależeć na zatrzymaniu w swojej firmie dobrego pracownika.

Zmiany klimatyczne i sztuczne tworzenie problemów, gdzie ich nie ma, to działalność różnych grup neomarksistowskich. To także oni wymyślili konflikt rasistowski.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *