Cejrowski mówi o

Wojciech Cejrowski: Muzułmański bojówkarz zabił polityka wychodzącego z Kościoła! Co mamy zrobić z tym terrorystą? Żywić w więzieniu czy zastrzelić? [WIDEO]

przez | 29 października 2021

Znany podróżnik, przedsiębiorca oraz komentator polityczny – Wojciech Cejrowski – opisuje sytuację, jaka ma miejsce we Francji, ale również w innych krajach Europy. Tam są nawet dzielnice opanowane przez Muzułmanów, gdzie francuska policja boi się wjeżdżać, gdyż w tych wydzielonych dzielnicach obowiązuje szariat. To nie jest równoważne z warunkami oraz zasadami, jakie panują w innych, „normalnych” dzielnicach we francuskich miastach.

Do tego doprowadziły unijne elity, nie tylko we Francji. Pod płaszczykiem pomagania drugiemu człowiekowi, instaluje się w Unii Europejskiej coraz więcej imigrantów z Bliskiego Wschodu oraz z Afryki. Niestety wiele osób, szczególnie o lewicowych poglądach, nie zdaje sobie sprawy, jak poważny jest to problem, i jak ten problem może się rozwinąć w przyszłości. O tym wszystkim mówi Wojciech Cejrowski.

– Tych gości nie da się skazać na karę śmierci. Jak jest możliwość i wybór legalny, to powinno się zastrzelić takiego zbrodniarza na miejscu zbrodni. Będzie szybciej i taniej i może w ten sposób odstraszymy następnych bandytów. Można po cichu wydać policji takie rozkazy, że jak jest taki przypadek, to nie staramy się na siłę złapać takiego bandyty i doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości, tylko, skoro ma broń w ręku i zaatakował obywatela, to zastrzelmy go na miejscu – ocenia realnie sytuację Wojciech Cejrowski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agna

Wojtek na Prezydenta RP. 👏👏👏👏😘❤️

Korwinator

Gratuluję tysięcznego komentarza na naszej stronie 🙂