Wojciech Cejrowski o komunie

Wojciech Cejrowski: „Nie chcę żyć w takiej komunie, która ludziom wstrzykuje coś pod przymusem!” [WIDEO]

przez | 10 grudnia 2021

Wojciech Cejrowski o komunie w czasach rzekomej pandemii koronawirusa. Wojciech Cejrowski krytycznie odnosi się do pewnych koronarestrykcji. Według niego szczepionki nie mogą być obowiązkowe, a już na pewno nie przymusowe. W rozmowie z Andrzej Rudnikiem wyjaśnia, dlatego ma takie zdanie. Jak powiedział Rudnik, najczęściej zakażają się osoby, które przebywają na przymusowej kwarantannie. To są osoby, które nie chcą się szprycować. Jednak tutaj widoczny jest sprzeciw Wojciecha Cejrowskiego.

Wojciech Cejrowski rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat koronakłamstw

– Proszę pana, nie jest to prawda. W artykule napisali, ze „wygląda na to”. To oznacza, że nikt nie zrobił żadnych szczegółowych badań oraz tego nie sprawdził, tylko padły słowa, iż „wygląda na to”- tutaj Cejrowski odwołuje się do źródła.

– Nie jestem przeciwnikiem tego, by ludzie się nie szczepili. Natomiast uważam, że nie wolno nikomu zmuszać ludzi do tego, żeby szczepili się przeciwko koronawirusowi. Nie wolno przymuszać do tego ludzi, żeby pobierali jakieś preparaty lub inne lekarstwa niedobrowolnie. Pacjent ma mieć prawo wybrać sobie lekarza takiego, jakiego chce, i jaki będzie mu odpowiadać. Ma mieć możliwość także tego, że może w danej chwili poprosić o konsultację z innym lekarzem lub całkowicie zmienić lekarza – dodaje Wojciech Cejrowski.

Lockdowny nie działają

Padło także pytanie na temat tego, czy lockdown działa. Na pewno musimy odnieść się wtedy do statystyk i co powinno robić państwo w takiej, czy innej sytuacji. Co zatem ma robić władza? Odpowiedź jest zdecydowana: „Nic!”. Państwo nie może się zajmować leczeniem ludzi oraz sprawami zdrowotnymi. Ochrona zdrowia powinna być indywidualną kwestią każdego. Powinno się wykreślić z konsytuacji to kłamstwo, że ochrona zdrowia jest darmowa, gdyż wszyscy dopłacamy do systemu opieki zdrowia w Polsce, lecz nie każdy z tego korzysta. Wobec tego tak zwana „darmowa” służba zdrowia wcale nie powinna być kwestią państwową. Tym powinny zajmować się prywatne firmy ubezpieczeniowe.

Jeśli natomiast mówimy o obostrzeniach, to wypada porównać Kalifornię i Florydę. Tutaj mamy co czynienia z dwoma ekstremami. Na Florydzie nie stosowano ograniczeń, z wyjątkiem bardzo krótkiego okresu na samym początku, wtedy, kiedy nie było wiadomo, jak jest to zaraźliwe. Następnie okazało się, że jest to Covid, który jest chorobą słabo zaraźliwą. Covid nie zabija aż tak bardzo. Jest mikroskopijny procent umieralności na Covid-19. Wtedy Floryda wycofała się z wszystkich przymusów. Nie było obowiązku noszenia maseczki. Na Florydzie organizuje się duże imprezy sportowe, mecze na stadionach, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Natomiast jeśli chodzi o Kalifornię, to tam stosuje się model znany nam w Europie. Panuje tam socjalistyczny zamordyzm. Są ogromne  ograniczenia, wprowadza się co chwilę lockdowny, zamyka się biznesy. I jakie są wyniki w Kalifornii i na Florydzie? Oczywiście Floryda ma doskonałe wyniki.

Cejrowski jest aktywny na YouTube. Oto jego kanał:

https://www.youtube.com/c/WojciechCejrowski/videos

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 134

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stan Frej

Ten prowadzacy ma bardzo duzo z rycerza!!!!!! Tego typu osobnikom nic juz nie pomoze , niech biora te trucizne!

Obywatel Piszczyk

Myślę że mamy tutaj do czynienia z gigantyczną bzdurą napisaną przez redaktora tego artykułu a pan Cejrowski robi sobie chyba słomką dziurę w głowie. Wystarczy przenieść się odrobinę do amerykańskich publikacji statystycznych łatwo dotrzeć do danych 14 334 przypadki covida na 100000 mieszkańców Floryda jest numerem jeden w ilości. Oczywiście można następnie podważać te dane można następnie podważać który zgon to zgon wywołany przez COVID. Gdybym ja był prywatnym ubezpieczycielem pan Cejrowski wpłaca u mnie składkę pan Cejrowski następnie choruje ja następnie jako ubezpieczyciel dowiaduje się że nie przyjął szczepionki to ja następnie jako ubezpieczyciel wypłacił bym mu na przykład 30% wartości ubezpieczenia ponieważ w moim prywatnym biznesie uznaję że nie zrobił niczego aby ograniczyć niebezpieczeństwo analogicznie jak niższa składka ubezpieczeniowa za posiadanie alarmu w samochodzie za posiadanie zabezpieczonych okien i tak dalej. No i oczywiście ode mnie od prywatnego ubezpieczyciela Pan C. musiałby te pieniążki wyrwać ja na początku napisałbym nie wypłacam nie miałeś szczepionki zapraszam do procesu sądowego w naszym kraju proponuję 3 lata. Następnie ja prywatny szpital wysyłam pana komornika z rachunkiem za leczeniem być może 12 000 a może 28000 bo pan c spędził 6 dni na OIOM. Oczywiście jako uczciwy obywatel zakładam że pan c wykłada najpierw swoje pieniądze a później odzyskuje je od ubezpieczalni. Opowiadanie na YouTube i do mikrofonu nie kosztuje nic na tym można jeszcze zrobić.

fakecovid

Ty jesteś dobrze głupi 🙂 ubezpieczyciele nie chcą ubezpieczać ludzi od powikłań czy zgonów po przyjęciu szczepionki , juz samo to w sobie wiele mówi 🙂 idz i bądź głupi gdzie indziej – przez takich obsrańców jak Ty ten cyrk trwa już tyle

robert

redaktorek to zrobił specjalnie pierdolony chuj nie zmuszaj mnie kurwo