Wojciech Cejrowski i Grzegorz Braun

Wojciech Cejrowski o KARZE dla Grzegorza Brauna – To jest CHAMSTWO i dyktatura! [WIDEO]

przez | 22 września 2021

Wojciech Cejrowski odnosi się do kary, jaką Sejm nałożył na Grzegorza Brauna. Po to daliśmy immunitet, żeby nie dali się mówić nawet najgorszych rzeczy z trybuny sejmowej. Ta kara to chamstwo i dyktatura, gdyż być może słowa wypowiedziane przez Brauna są propozycją wyborczą Konfederacji, aby wprowadzić karę śmierci. Niektóre grupy społeczne i polityczne są za tym, aby przywrócić karę śmierci. Zatem to mógł być postulat wyborczy Konfederacji. W ten sposób Braun mógł wygłosić część swojego programu wyborczego. Partia ma prawo zgłosić swoje postulaty z trybuny sejmowej.

Cejrowski mówi także o immunitecie, który nie zawiera w sobie takiego ograniczenia, że nie można posłowi zakazać mówić o rzeczach niewygodnych dla partii rządzącej, chyba że mówi brzydkie rzeczy. Wobec tego powinniśmy może zmienić przepisy, które dotyczą immunitetu poselskiego. Teraz immunitet mówi, że poseł nie będzie ukarany za żadne słowa, które padną. Musimy także pamiętać, że godzimy się immunitet, na nieograniczoną wolność słowa i brak kary dla posłów nawet za najgorsze kłamstwa, która padają z trybuny sejmowej.

Immunitet jest niezwykle istotny, ponieważ wtedy posłowie opozycji mogą mówić o korupcji, aferach innych polityków. Nie powinniśmy zatem karać posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który ma prawo ujawniać różne rzeczy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

Panie redaktorze, boimy się wszystkiego i tak nie może być . A wymyślanie co kto zrobi jak usłyszy …przesada co Panu się wydaje że Polacy to psychopaci?
Panie Grzegorzu bravo ma pan mój głos .

Look7

Racja.

Mirosław

Panie Skowroński, myślałem że jest Pan rozsądnym i obiektywnym człowiekiem. Po tej rozmowie muszę zmienić to przekonanie. W tym wywiadzie jawi się Pan jako adwokat diabła.

Blahowski

Tak właśnie postępuje dobry dziennikarz, mimo że zgadza się z rozmówcą to przyjmuje drugą stronę żeby sprowokować dyskuję.

Marcin

Ale tutaj mam wątpliwości czy redaktor zgadza się z rozmówcą. W zasadzie, to jestem niemal przekonany, że red Skowroński chciałby tego Brauna pogrążyć. Wnoszę to po emocjach z jakimi zadawał pytania, czy, raczej, wchodził w polemikę. A już koronnym argumentem był fragment o niezachowaniu poczucia godności drugiego człowieka i stwierdzenie, że Braun wyszedł od „będziesz pan wisiał”. To już jest nieprawda, wątpię, by red Skowroński nie znał całego wystąpienia Brauna, w którym poseł uzasadnia dlaczego w wolnej Polsce minister powinien doczekać się kary. A ja tego pana miałem za przyzwoitego. Dzięki Braunowi spadają ostatnie zasłony z lepiej widać kto jest kim.

Mirosław

Absolutnie zgadzam się z p. Wojtkiem. Pan Niedzielski i reszta święcie obrażonych posłów są hipokrytami dużej skali.

Jimmi

I właśnie za to lubię Pana Wojciecha !! Brawo za rozjechanie za tego nie za mądrego redaktora.

Jana

Panie redaktorze w takim razie lepiej być cichym i dobrze wychowanym mordercom jak Niedzielski który ma krew na rękach tysięcy ludzi a reszta niech mu przyklaskuje???

Duża Mi

Pełna zgoda Panie Wojciechu.