Cejrowski Lex TVN

Wojciech Cejrowski o Lex TVN. Co czeka media w Polsce? [WIDEO]

przez | 20 sierpnia 2021

Cejrowski odnosi się do ustawy, która dotyczy telewizji TVN. TVN zrobił dobrze, że wynajął dobrych prawników, natomiast władza robi źle, że politycy piszą ustawy i nie zamieniają miejscami tej sytuacji. Wyobraźmy sobie sytuację, że jest to polska stacja telewizyjna w Stanach Zjednoczonych i jak USA uchwali taki przepis, gdyż chce chronić swój rynek przed infiltracją przez chińskie koncerny telewizyjne. Czy to by się nam podobało?

Ustawę powinni pisać prawnicy, a nie politycy. Lex TVN jest źle napisaną ustawą, jednak od początku trzeba przewidywać, że nie będzie ona podobała się opozycji. Z tego wynika, że do polityki idą durnie. Jak ktoś jest sprawny i inteligentny i jest prawnikiem, to nigdy nie pójdzie do polityki, bo to strata czasu. Do polityki idą osoby słabe oraz niezbyt inteligentne.

Znany podróżnik oraz publicysta Wojciech Cejrowski wyjaśnia na czym będzie polegać ustawa Lex TVN i kto na tej ustawie straci, a kto zyska. Ustawa ta zawiera swoje wady. PiS gasi pożary po. Już się stało, już się wylało. TVN się obronił.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments