Wojciech Cejrowski marksizm

Wojciech Cejrowski o MARKSISTACH. Trzeba zburzyć ten porządek, który istnieje i zapomnieć o odwoływaniu się do historii [WIDEO]

przez | 7 września 2021

Wojciech Cejrowski wypowiada się na temat współczesnego świata. Mówi także o sytuacji politycznej w Polsce, w Rosji oraz o marksistach. Żyjemy w pewnym środowisku, w którym łatwo jest zdefiniować zło. Taki złem jest na pewno marksizm. Mamy do czynienia z fałszywym światem. Dla nich nie ma miejsca na religię, na wiarę w Boga. Oni wierzą w swojego Boga, jakim jest zepsucie oraz wszelkie zło, którym można obwinić wiele ważnych osób na tym świecie.

Cejrowski jak zwykle merytorycznie komentuje to, co dzieje się nie tylko w Polsce, ale także w innych częściach świata. Nie możemy zatem zgodzić się na to, co proponują nam liberałowie oraz postępowcy. Chociażby w kwestii wyznawania wiary w Boga oraz narzucania nam lewicowej mentalności. Na to nie ma zgody Wojciecha Cejrowskiego. Wiele osób zgadza się z poglądami Wojciecha Cejrowskiego, który zawsze mówi, jak jest.

Warto w związku w tym posłuchać celnych i merytorycznych komentarzy Wojciecha Cejrowskiego, który w tym wypadku ma rację. Jednak nie wszyscy chcą się z tym punktem widzenia zgodzić, gdyż wybierają zło, którego niestety coraz więcej na świecie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments