Wojciech Cejrowski kwarantanna

Wojciech Cejrowski o TERRORZE sanitarnym na lotniskach – „Mam gdzieś tę KWARANTANNĘ” [WIDEO]

przez | 11 sierpnia 2021

Wojciech Cejrowski mówi w wywiadzie dla radia WNET o terrorze sanitarnym na lotniskach. Mówi wprost, że mamy do czynienia z osaczeniem oraz opresją. Cejrowski od lat słynie ze zdecydowanych wypowiedzi.

– Sytuacja jest podobna jak w stanie wojennym. Otóż polonusi przejeżdżali do Polski, bo Jaruzelski wreszcie otworzył trochę Polskę i można było wyjeżdżać do Ameryki, gdzie było wszystko. Wracali do państwa, gdzie panował system, który rewidował walizki – mówi Cejrowski.

– Pewna grupa osób, która wysiadała z samolotu, została postawiona do kąta. W czasie całej trasy było kilka przesiadek, na wszystkich lotniskach, zarówno po stronie amerykańskiej, jak i europejskiej. Nikt niczego nie sprawdzał, oczywiście ewentualnie poza paszportem. Panowała normalność – komentuje dalej Wojciech Cejrowski.

– Jednak w Polsce wszystkie osoby, które od razu opuściły samolot, były podejrzane i musiały wyciągać różne kwity i udowadniać każdemu urzędnikowi, że są zaszczepione lub są ozdrowieńcami. Wtedy rozdzielono nas na dwie grupy. Pierwsza grupa mogła iść dalej, natomiast w przypadku drugiej grupy, wszystkie osoby zostały spisane – wypowiada się Cejrowski.

Mamy tutaj do czynienia z sytuacją wręcz niezrozumiałą. Wtedy wobec wielu osób zastosowano kwarantannę oraz areszt domowy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ireneusz Zadrożny

Mówi, że nie ma tego w systemie. W filmie pt. ,,Polowanie na czerwony Październik” pada takie zdanie, ,,Rosjanie bez instrukcji nie mogą się nawet wysrać”. To tylko świadczy o tym, że urzędnik bez instrukcji lub programu komputerowego nie potrafi myśleć. A Pismo mówi, że litera zabija, ale to duch ożywia.

Tomasz

Niezgodna z konstytucja