Cejrowski o koronawirusie

Wojciech Cejrowski OSTRO: Wszystko jest wielkim oszustwem. Cały rok 2020 zbudowany był z oszustw [WIDEO]

przez | 17 sierpnia 2021

Niedawno Wojciech Cejrowski udzielił wypowiedzi w programie „Studio Dziki Zachód”, gdzie w niezwykle ostrych słowach odniósł się do ataku światowych koncernów na klasę średnią oraz na temat powtarzanych kłamstw na temat pandemii koronawirusa. Cejrowski najpierw wypowiedział się na temat lewicowych mediów w Stanach Zjednoczonych, które same przyznają, że restrykcje były jedną wielką lipą.

Wojciech Cejrowski mówi także o tym, że maseczki to bzdura. Otóż wyciągnięto ze zwykłej uczelni podręczniki, jakie są przeznaczone dla lekarzy, w których były informacje o tym, kiedy działa maska. Nawet wykonano szczegółowe badania związane z Covidem i kiedy wyniki tych badań nie były zgodne z oficjalną linią, wtedy osoby o lewicowych poglądach przyznały, że maski były niepotrzebne. Cejrowski uznał, że wielu naukowców po prostu kłamie. Źle podchodziliśmy i podchodzimy do panującej na świecie pandemii koronawirusa. Tak to niestety wygląda w rzeczywistości.

– Jest to niezwykle kluczowa sprawa i praktycznie cały świat oficjalnie uznał, że wirusa stworzono w laboratorium, w chińskim mieście Wuhan. Chińczycy jest miesiąc temu mówili, że to teorie spiskowe i po prostu absurd – oznajmił Cejrowski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy

Jesteśmy świadkami/uczestnikami haniebnej globalnej kompromitacji moralnej rodzaju ludzkiego. I to wszystko się dzieje 2000 lat po proklamowaniu mesjańskiej Ewangelii. Świat się okrył hańbą za przyczyną książąt sodomskich (Izajasza 1:10÷20). To za nimi poszedł lud Gomory, który demokratycznie wybiera Barabasza.
Trudno się będzie światu z tego szamba wydostać ku Światłości. Tylko mesjańska RESZTKA tego pokolenia przejdzie do Wyższej Rzeczywistości. Chwała Bogu.

MandoMaterny

I Pana Ziobro. Dziś wszystko jest możliwe, nawet że zawisną, bo konfederacja jest za karą śmierci. Może na jakiś czas skończy się ruletka kwitów A SB dostanie kopa w ryj od prawdziwych policjantów, bo są jeszcze tacy

Tomasz

W 2023 pożegnamy pi.s

Browning69

Niestety, oni już władzy nie oddadzą. Bez względu na to jak przebiegnie śmieszne głosowanie, zwane wyborami. To już od dawna jest wielka chazarska hucpa