Wojciech Cejrowski koronawirus i Afganistan

Wojciech Cejrowski: Prawda o SZCZEPIENIACH i tzw. „Plandemii” – Zbrodnia WOJENNA Bidena w Afganistanie [WIDEO]

przez | 31 sierpnia 2021

Cejrowski ostro wypowiada się o tym, jak rządy różnych krajów zamierzają poradzić sobie z koronawirusem. Koronawirus to problem, z jakim spotykamy się w wielu krajach świata. Czy jednak politycy wiedzą, jak poradzić sobie z domniemaną pandemią koronawirusa? Czy jednak określenie „plandemia” jest bliższe prawdy? Niestety politycy – nie tylko Polscy – kompletnie nie radzą sobie z koronawirusem.

Wojciech Cejrowski mówi także o tym, że coraz więcej osób nie popiera Joe Bidena. Prezydent Stanów Zjednoczonych wprost skompromitował się decyzją o wycofaniu wojsk z Afganistanu. Słyszy się, że Talibowie są bardziej cywilizowani od ISIS. Czyli co? Że inaczej ucinają głowy? Kto jako pierwszy poparł Talibów? Hamas, Hezbollah i Iran. To właśnie te trzy terrorystyczne grupy wypowiedziały się pozytywnie o stworzeniu państwa Afganistan przez Talibów.

Wojciech Cejrowski od lat jest znany ze swoich zdecydowanych, kąśliwych oraz często kontrowersyjnych, ale prawdziwych komentarzy na różne tematy. W tym filmie znany podróżnik i komentator rzeczywistości bierze pod lupę koronawirusa oraz sytuację w Afganistanie.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *