Wojciech Cejrowski Covid i maseczki

Wojciech Cejrowski: Szczepionki nie działają? To może zrezygnujmy z nich! Każą nam zakładać maseczki na m*rdy i wprowadzają lockdowny – COVIDOPARANOJA! [WIDEO]

przez | 25 listopada 2021

Marszałek Ewa Witek zwołała na środę spotkanie wszystkich klubów parlamentarnych, żeby razem ponad podziałami debatować nad tym, jak zwalczyć pandemię koronawirusa i jak przyjąć prawo, które będzie pozwalało sprawdzić pracodawcy, kto się zaszczepił, a kto się nie zaszczepił. Może taki mandat covidowy amerykański albo coś w tym guście.

– To jest szokujące. Joe Biden miał skończyć w Ameryce z pandemią. Przypominam jego obietnicę wyborczą. Jednak prawda jest taka, że za Bidena umiera więcej ludzi niż za Trumpa. Pomimo, że za Trumpa nie było jeszcze szczepionki. W sprawie tych wszystkich teorii naukowych, bo odwołują się posłowie i oni wszyscy, że lockdown trzeba wprowadzić i maski mamy na mordach nosić. Wszystkich mamy zaszczepić, bo coś tam. Oni się podpierają różnymi twierdzeniami i teoriami jakimiś naukowymi – mówi Wojciech Cejrowski.

– Ogólna zasada jest taka, że twierdzenia oraz teorie naukowe nie są po to, by im wierzyć, lecz po to, żeby je testować, sprawdzać, podważać, obalać, kwestionować, debatować. I tego nie ma. W gabinecie doradczym premiera złożonym z medyków są wyłącznie towarzysze powiązani z big farmą. Jest jedna opcja lekarska i w związku z tym pomysły na temat, jak potraktować pandemię, pochodzą z jednorodnej grupy ludzi – dodaje Cejrowski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 198

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz

Młodzi zoperowani i zindoktrynowani lewicowcy już tak mają. Jak to może być , że jakaś sfera w życiu jest nie zdefiniowana, przepisami, nakazami, wytycznymi? Niektórzy nawet nie wiedzą że są lewakami. A nie oni są nowocześni, postępowi i odpowiedzialni…. za całą ludzkość i planetę, Ciebie i mnie nawet jak tego sobie nie życzysz.

Mirosław

I znowu Pan Wojtek absolutnie „wymiata” logicznością swoich wypowiedzi wszelkie lewackie oszołomstwo. Jakże lubię słuchać Jego wypowiedzi.

Anty global⁰

Globalni bandyci wykreowali metode na rzadzenie narodami przez strach wywolany plandemia.Juz ponad 100 lat temu zaplanowali ten scenariuusz ,czytaj „Protokoly medrcow syjonu”