Cejrowski NATO

Wojciech Cejrowski: W przypadku wybuchu wojny nikt nam nie pomoże! NATO się rozlatuje! [WIDEO]

przez | 19 listopada 2021

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest niezwykle napięta. Coraz więcej osób ze strony polskiej jest zaangażowanych w ten tak zwany „konflikt”. Coraz częściej używa się określenia wojna hybrydowa. Czy ono jest adekwatne i odpowiednio opisuje to, co dzieje się nie tylko na granicy Polski z Białorusią, ale także na Ukrainie, a dokładnie w Donbasie. Wojciech Cejrowski dokonuje analizy sytuacji oraz mówi jak jest o tych konfliktach.

– W kraju, który prowadzi wojnę z wciąż jeszcze imperium rosyjskim, taki dobry masz Internet i sobie siedzisz i popijasz czarną herbatkę. Jest tak jak Paryż w trakcie okupacji niemieckiej – zaznacza Wojciech Cejrowski.

– Chciałem zwrócić uwagę na pewien cytat, jak to ciekawie się dzieje. Ten cytat jest świadectwem tego, że NATO nie przyłączy się, pomimo różnych kawiarnianych obietnic, do Polski w obronie granicy. NATO w ogóle jakiś czas temu się rozpadło. Trump próbował zwierać NATO i gdyby miał drugą kadencję, to może udało by się odtworzyć NATO – mówi Wojciech Cejrowski o NATO i Trumpie.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!