Cejrowski o Bidenie

Wojciech Cejrowski: Zniesiono lockdowny i Amerykanie tłumnie wybrali się na mecze, w czasie których skandowano „F… Joe Biden”! [WIDEO]

przez | 13 listopada 2021

W Stanach Zjednoczonych zniesiono wszelkie lockdowny. Oczywiście część polityków protestowała, gdyż uważali oni, że to przełoży się na większą liczbę zachorowań na Covid-19. Tak jednak się nie stało, gdyż nawet zauważono, że liczba zakażeń spadła. To dobra wiadomość zwłaszcza dla Amerykanów, którzy chodzą na mecze futbolu amerykańskiego. Wobec tego mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie muszą się już obawiać koronawirusa. Głównie dotyczy to młodych osób, gdyż te mają odpowiednią odporność i tak łatwo nie zachorują na Covid.

– W czasie imprez sportowych skandowano brzydkie słowo zaczynające się od litery „F” oraz dodając do tego imię i nazwisko obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przyjęło się to na wielu meczach, gdyż Amerykanie są wreszcie zadowoleni z tego, że mogą na nie chodzić.

Wielu Amerykanów ma gdzieś tego Bidena, który zabronił im chodzić na mecze swoich ukochanych drużyn oraz opowiadał, że wtedy wszyscy poumierają. To jest jednak nieprawda o czym się właśnie przekonaliśmy. Był jakiś wyścig samochodowy, na którym reporterka jednego z kanałów robi wywiad ze zwycięzcą o imieniu Brandon, a za nią tłum skanduje „F… Joe Biden” i ona powiedziała do tego sportowca, że to dla niego skandują.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!