Wojciech Sumliński zaraza

Wojciech Sumliński: Świat i ZARAZA w 2022 roku: najgorsze dopiero przed nami? Przerażająca prognoza na kolejny rok! [WIDEO]

przez | 3 stycznia 2022

To nie był dobry rok. Zaczęło się od pewnego teatru na użytek opinii publicznej. Na początku stycznia 2021 roku celebryci otrzymali tak zwane szczepionki poza kolejnością – przypomina Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy. Teatr polegał na tym, że zastosowano tutaj regułę niedostępności, czyli to co jest niedostępne jest bardzo pożądane.

Problem ze szczepionkami

Czas pokazał, że zdecydowana większość Polaków tak naprawdę tych tak zwanych szczepionek nie chce, ponieważ są niezweryfikowane. By powstała szczepionka potrzeba 10 lat testów i badań. Najpierw na zwierzętach, potem na małej populacji, potem na dużej populacji, trzeba sprawdzić, czy nie ma efektów ubocznych, skutków niepożądanych, wtedy po zarejestrowaniu można nazwać taki badany produkt szczepionką. Z tym czym mamy do czynienia teraz cała procedura zajęła zaledwie kilka miesięcy – zauważa pan Sumliński.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 142

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cierpieniamlodegowertera

a ja sie zapytam czy samobojcom tez robia test na covid i jak maja pozytywny to tez ich dołaczaja do tych co zmarli niezaszczepieni???????

Kaliber9

Jesienią tego roku w mojej miejscowości odsłonięto żydowski pomnik na miejscowym kirkucie. Co mnie zbulwersowało to radiowozy, które blokowały drogi dolotowe do tego miejsca. Na moje pytanie do policjantów, co o ni tu do cholery wyprawiają to kazali mi z pretensjami do komendanta się zgłosić !

Wkurzona baba

Duda najpierw głośno się wypowiadał, że nie będziemy płacić Żydom odszkodowań za krzywdy wojenne, bo w końcu sami byliśmy wtedy ofiarami. A dziś z uśmiechem Polskę nazywa Polinem … Panie Boże, słyszysz i nie grzmisz?

Kwal

Zarówno pan prezydent prezydent Andrzej Dupa jak i pan Szabesgoj Mateusz Morawiecki nie są polakami tylko w Polsce mieszkają i po polsku mówią. Ci dwaj panowie nie reprezentują Polskiej Racji Stanu są to tylko marionetki i zwykłe popychadła w rękach żydów. Nie po to ten pierwszy Pan zastał namaszczony na prezydenta Polski 23 Stycznia 2014 roku na zjeździe Knesetu w Krakowie żeby służyć Polsce i Polakom…
A ten drugi nie po to został premierem, żeby pilnować interesów Polski i polaków tylko żydowskiej lichwiarskiej międzynarodówki…

bodek

bo to jest cipa a nie facet