msze święte dla zaszczepionych w Kanadzie

Wstęp na msze święte tylko dla ZASZPRYCOWANYCH! Kościół COVIDIAN [WIDEO]

przez | 21 września 2021

Wszystkie osoby, które ukończyły 12 lat, i chcą uczestniczyć w spotkaniach w kościołach katolickich, domach kultury oraz w rektoratach, za które odpowiada Archidiecezja Montcon, muszą przedstawić aktualny dowód, że są w pełni zaszczepione. Informację taką podał catholocnewsagency.com. Takie zasady ogłosiła archidiecezja i dotyczą one wszystkich uroczystości religijnych, niedzielnych, a także codziennych mszy świętych, ślubów, chrztów oraz pogrzebów.

Jest to wynikiem nowych przepisów rządu prowincji Nowy Brunszwik. Takie przepisy mają wkrótce obowiązywać. Wtedy wymagany będzie dowód zaszczepień, jeśli będzie chciało się skorzystać z pewnych usług oraz móc uczestniczyć w niektórych wydarzeniach. Jest to nic innego jak segregacja sanitarna. Prowincja liczy ponad 780 tysięcy mieszkańców. Z powodu COVID-19 zmarło mniej niż 50 osób. Jednak urzędnicy są mocno zaniepokojeni tą sytuacją i przypadkami zachorowań na Covid oraz hospitalizacją tych osób.

Mówimy w tym wypadku o listach naszprycowanych. Doroty Shephard, która jest prowincjonalnym ministrem zdrowia, spotkała się z przywódcami religijnymi, tuż po ogłoszeniu nowych zasad. Celem takich działań jest zwiększenie liczby osób zaszczepionych w tej prowincji. Szczepienia w Kanadzie to temat, o jakim ostatnio wiele się mówi. Szprycowanie w tym kraju nabrało od czerwca tego roku znaczącego rozpędu. Jeszcze na początku czerwca liczba osób zaszczepionych wynosiła mniej niż 6 procent. W chwili obecnej w pełni zaszczepionych jest prawie 70 procent społeczeństwa.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Wstęp na msze święte tylko dla ZASZPRYCOWANYCH! Kościół COVIDIAN [WIDEO]

  1. Dzac

    Przepowiednia 10-letniego chłopca z Rosji Slawoczka. Wpisac w google. Właśnie nie zaszczepieni pójdą do nieba a zaszczepieni z 666 pójdą tam gdzie ich miejsce.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *