Grzegorz Braun zawiadomienie do prokuratury

Wszczęto śledztwo w sprawie gróźb karalnych, jakie kierował w Sejmie RP Grzegorz Braun do ministra Niedzielskiego! [WIDEO]

przez | 18 września 2021

Niemal wszystkie media w Polsce, zarówno naziemne, jak i internetowe, odniosły się do ostatniego wydarzenia w Sejmie. Otóż chodzi o to, że poseł Konfederacji, pan Grzegorz Braun, wykrzyczał na koniec przemówienia do ministra Niedzielskiego: „Będziesz pan wisiał”. Wiele osób, komentatorów, polityków domaga się ukarania posła Brauna. Jednak czy tutaj doszło do złamania prawa?

Grzegorz Braun w czasie przemówienia w Sejmie słusznie zwrócił uwagę na to, że przez lockdowny oraz odmawianie przez szpitale leczenia na inne choroby mogło dojść do ponad 150 tysięcy nadmiarowych zgonów. Oczywiście do bandy czworga oraz ich wyborców nie docierają takie argumenty. Wobec tego musimy obiektywne odnieść się do sprawy.

Jest także grupa osób, która broni posła Grzegorza Brauna, gdyż uważają oni, że polityk powiedział samą prawdę. Koronawirus dotyczy nas i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednak metody działania i decyzje, jakie podejmuje Prawo i Sprawiedliwość nie są racjonalne. Stąd są odważne osoby w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, jak Grzegorz Braun, które potrafią powiedzieć prawdę.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Wszczęto śledztwo w sprawie gróźb karalnych, jakie kierował w Sejmie RP Grzegorz Braun do ministra Niedzielskiego! [WIDEO]

 1. vinnetou

  Pan Braun ma rację. A mówiąc” będziesz pan wisiał ” do Niedzielskiego to każdy normalny człowiek powie tak samo.. To nie była groźba tylko tyrada w sprawie zbrodni dokonanych przez ministra choroby i nagłe śmierci.

  Odpowiedz
 2. Ivellios

  I bardzo dobrze. Takie słowa nie miały prawa paść, szczególnie z mównicy sejmowej. Mam nadzieję, że sąd skutecznie ukróci Braunowi te jego głupawe, tanie, obliczone na przypodobanie się swojemu skrajnie prawicowemu elektoratowi zagrywki. Szczególnie zaś ucieszyłbym się z odebrania temu człowiekowi immunitetu, a najlepiej również – pozbawienia go mandatu posła. Swoją drogą, to trzeba być naprawdę wzorowym katolikiem, żeby wypowiedź zacząć od „Szczęść Boże”, a skończyć ją groźbą karalną, Bardzo wiele musi to mieć wspólnego z tym słynnym katolickim „miłosierdziem względem bliźniego”.

  Odpowiedz
  1. Nlp

   No to szybkie pytanie na konsekwentność? Czy to źle, że w procesach Norymberskich skazywano zbrodniarzy na śmierć przez powieszenie?

   Odpowiedz
  2. ewcia

   No tak na posłów nadają się takie typki jak Jachira, Kukiz…… Pan Braun ma patriotyczno-katolickie poglądy więc na posła sie nie nadaje. Proszę posłuchać wcześniejszej wypowiedzi. Bronił WSZYSTKICH Polaków bez segregacji i bez podziałów. Niestety w lewicującej i „tolerancyjnej” Polsce takie poglądy to w w laśnie „głupie, tanie..” W którym miejscu Pan Braun obraża i segreguje Polaków. Dużo gorsze słowa padały na strajku kobiet, z ust Horbana czy nawet Kaczyńskiego. Innym wolno,ale Konfederacji nie. Proszę przyjąć do wiadomości,że Konfederacja rośnie w siłę bez przekupywania wyborców. No, ale aby ich zrozumieć trzeba po prostu zacząć myśleć i kochać Ojczyznę. NIGDY żaden poseł Konfederacji nie przemawiał na forum międzynarodowym przeciwko Ojczyźnie. CWP

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *