Grzegorz Braun o ataku na polską ambasadę

ZACZĘŁO SIĘ! Atak na ambasadę Polski w Rosji! + Oświadczenie Grzegorza Brauna [WIDEO]

przez | 12 maja 2022

Atak na ambasadę Polski w Rosji!

Grzegorz Braun o ataku na polską ambasadę

– W trybie oświadczenia poselskiego, bo przecież tutaj żadnej debaty o tym, co jest w tej chwili przedmiotem publicznego kultu, być nie może. Wygłaszane są tylko jakieś incydentalne akty przy okazji procesowania różnych ustaw. Wiadomo jak są rozdzielone role. Białe, czarne charaktery. Minister uparł się, że ma inny obowiązek niż Konstytucja nań nakłada, inny niż służenia narodowi polskiemu. W tym kontekście mamy sprawę napaści na ambasadora obcego państwa i dzisiejszą oczywistą reperkusję, retorsję w Moskwie, czyli atak na polską ambasadę – mówi w Sejmie RP poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun wypowiada się na temat reguł dotyczących dyplomacji

– Szanowni państwo! Jakie to proste i jak tych prostych rzeczy można nie rozumieć. Po to cywilizowany świat wymyślił reguły gry dyplomatycznej, żebyśmy mieli dyplomację, a niekoniecznie eskalację. To jest wybór, wobec którego stoimy. Jeśli ktoś nie rozumie, że potępienie barbarzyństwa, jakim jest napad na akredytowanego dyplomatę i nie rozumie, że nie jest obroną tego czy innego ambasadora czy innego dyplomaty, ale jest właśnie obroną zasad, to wtedy w żadnym trybie tego nie wyjaśnimy – dodaje Grzegorz Braun.

Ukraińska dziennikarka przyznała się do tego, że oblała sztuczną krwią ambasadora rosyjskiego – „Ta akcja idzie na konto Polski!”

https://wolnosc.tv/ukrainska-dziennikarka-przyznala-sie-do-tego-ze-oblala-sztuczna-krwia-ambasadora-rosyjskiego-ta-akcja-idzie-na-konto-polski-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 62

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wildEast

Nie zgadzam się , żeby to szło na konto PL, USAina jest odpowiedzialna…