Grzegorz Braun

Zawiadomienie do PROKURATURY po INTERWENCJI POSELSKIEJ Grzegorza Brauna. Czy mamy do czynienia z AROGANCJĄ URZĘDNIKÓW?! [WIDEO]

przez | 4 sierpnia 2021

Dr Grzegorz Cessak, który jest prezesem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobjójczych złożył do prokuratury zawiadomienie odnośnie przekroczenia uprawnień polityka Konfederacji Grzegorza Brauna. Z wypowiedzi prezesa Cessaka wynika, że Grzegorz Braun wraz z innymi osobami, których można zaliczyć do antyszczepionkowców, wszedł do biura URPL w ramach interwencji poselskiej.

Grzegorz Cessak przyznał, że kontrole poselskie zdarzają się, jednak powinny one odbywać się z zachowaniem kultury.

– Jak dotąd nie miałem takiej sytuacji, jaka miała miejsce w związku z kontrolą poselską realizowaną przez Grzegorza Brauna z partii Konfederacja – dodał Grzegorz Cessak.

Według Cessaka bardziej chodziło o pewien show. Wszystko to było prowadzone pod publikę i nie chodziło o realne rozwiązanie danego problemu, lecz o zdobycie rozgłosu. Stąd ta kontrola poselska w URPL. Konfederacja sprzeciwia się obowiązkowi szczepień, gdyż niesie to ze sobą wiele negatywnych konsekwencji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments