Anna Kubala

Adwokat Anna Kubala POBITA na komendzie Policji! Ludzie wyrzucani z pociągów za maseczki! [WIDEO]

przez | 11 stycznia 2022

My, obywatele, możemy tylko walczyć z tym wszystkim, nie poddawać się, jeżeli przychodzą do nas nakazy należy się odwoływać – doradza adwokat Anna Kubala. Jeżeli chodzi o nakazy w sprawach maseczkowych zawsze idzie do zapłacenia. Dopiero po odwołaniu walczymy z tym. Mamy teraz różnego rodzaju kwarantanny, mamy kwarantanne zagraniczną, kiedy ktoś po wakacjach wraca do Polski. Wtedy automatycznie musi odbyć kwarantanne. Nieważne, czy potem obi test czy nie, żeby się z niej zwolnić.

Walka o prawa

Tutaj mamy wyroki sądu najwyższego potwierdzające, że jest to absolutnie nielegalne. Nie można nikogo zmusić do kwarantanny po powrocie zza granicy. Ja uważam, że wszystkie te kwarantanny są nielegalne – kontynuuje pani mecenas. Niestety obawiam się, że część sędziów, prokuratorów, prawników niech się pochylać nad tym problemem, grzecznie się szczepią i noszą maseczki. Nie można niczego nikomu nakazywać, jak ktoś chce niech nosi maseczkę i jak chce to niech się szczepi. Ja jestem osobą, która kocha wolność i chce tej wolności dla siebie i innych.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 47

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alien

Lemingi to debile…(p)osły i senatory nie chcą się wakcynoiwać ale lemingi maja się szprycować i dostawać Nopy…..logika zarypista….chociaż głupich nie szkoda jak kojtną po śmiercione….niech się duszą w tych ścierkach na japie…OT SARKAZM…..

daw

…czy dlatego popisy dążą do obalenia konstytucji i przemiany ustaw, a ostatecznie poddanie się zjednoczonym republikom europy kołchoźniczej?