Artur Dziambor o imigrantach

Artur Dziambor: Akcja na granicy POLSKO-BIAŁORUSKIEJ jest zorganizowana przez REŻIM Łukaszenki. Prywatne firmy wspierają NACHODŹCÓW! [WIDEO]

przez | 31 sierpnia 2021

Konfederacja ma jasne oraz konkretne stanowisko, jeśli chodzi o to, czy powinniśmy wpuszczać do Polski nielegalnych imigrantów ze Wschodu, a dokładnie z Białorusi. W tej kwestii wypowiada się również poseł Konfederacji Artur Dziambor, który zdecydowanie sprzeciwia się wpuszczeniu tych osób do Polski. Ich celem nie jest, wbrew obiegowej opinii, Polska, lecz Niemcy oraz inne kraje Zachodniej Europy. Wypada się z tym zgodzić, jeśli chcemy realnie ocenić to, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej.

Prawda jest także, że białoruski dyktator Łukaszenka wspomaga tych imigrantów i próbuje przemycić ich do Polski. Mówimy o jawnym bezprawiu, gdyż przekroczenie granicy przez nachodźców jest nielegalne i musimy respektować prawo. Nie wszyscy zgadzają się z opiniami Artura Dziambor. Zwłaszcza oddzielne zdanie ma Borys Budka z Platformy Obywatelskiej, który jasno mówi, że to nie są nielegalni imigranci. Czy zatem powinniśmy pomagać takim osobom zainstalować się w Unii Europejskiej?

Łukaszence chodzi o destabilizacje na granicy Polski z Białorusią, a w rzeczywistości na granicy Unii Europejskiej z Białorusią. Nie możemy wobec tego się ugiąć, gdyż w przyszłości to nie będą setki, a tysiące nielegalnych imigrantów, którzy będą chcieli przedostać się do Polski.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments