Grzegorz Braun interwencja w Ministerstwie Zdrowia

Braun wRealu24 OSTRO o Jaruzelskim, Michniku, stanie wojennym 2.0 i interwencji w MZ! [WIDEO]

przez | 14 grudnia 2021

– W Ministerstwie Zdrowia zastaliśmy puste dekoracje. Jak z jakiegoś martwego sezonu. Puste dekoracje, bo zdawałoby się, że w tym super resorcie, który wydaje polecenia i rozkazy generałom i biskupom, zarządza naszym życiem oraz organizacją państwową, to ministerstwo choroby i nagłej śmierci, zdawałoby się, że tam praca powinna wrzeć, że ruch powinien być w korytarzach, które świeciły dzisiaj z rana pustkami – mówi Grzegorz Braun o Ministerstwie Zdrowia. Grzegorz Braun interwencja w Ministerstwie Zdrowia miała miejsce.

Grzegorz Braun interwencja w Ministerstwie Zdrowia

– Takie bardzo elementarne spostrzeżenie jest, że oczywiście tam się urzęduje normalnie, bez zamaskowania. Witają nas ochroniarze tam. Jeden z ochroniarzy szybko założył maskę. Nawet pochwalam to, że ludzie zachowują jakiś zdrowy rozsądek. Nawet ministerialni portierzy zachowują zdrowy rozsądek. Jednak to jest manifestacja hipokryzji. Urząd, ministerstwo, super nadministerstwo, które narzuca wszystkim Polakom te znachorskie zasady te procedury pseudomedyczne, których nie respektuje – dodaje polityk Konfederacji, Grzegorz Braun.

Super ministerstwo

– Mamy taki prosty eksperymentalny dowód, że skoro trudno jest posłom na Sejm wydobyć jakiekolwiek informacje na temat podstaw merytorycznych i prawnych tych działań, które resort Szumowskiego, Niedzielskiego, Kraski i innych, którymi niszczy nasze życie. Jeśli chcemy się czegoś dowiedzieć, to nawet posłom jest trudno uzyskać jakąkolwiek odpowiedź – zwraca uwagę na problemy Grzegorz Braun.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 50

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwestra
  1. Gadzi wzrok, dziwne oczy u obydwu tych osobników. Mówi się ,że na stare lata ludzie maja poczciwe spojrzenie. Tak ale nie w tym przypadku. Przyjrzyjcie się dokładnie 
jerzywiniarski

Pandemię organizuje ministerstwo propagandy a nie zdrowia.

Riki

Nigdy nie głosowałem.mam 54 lata napewno na Pana oddam głos