INTERWENCJA POSELSKA Grzegorza Brauna i Roberta Winnickiego w Ministerstwie Zdrowia! [WIDEO]

przez | 13 grudnia 2021

– Jest poniedziałek, rano, czyli Ministerstwo Zdrowia już jest otwarte. Za chwilę razem z posłem Grzegorzem Braunem wejdziemy do Ministerstwa Zdrowia z interwencją poselską i będziemy żądali przedstawienia papierów, faktów, to znaczy liczb, które dotyczą zgonów osób zaszczepionych i niezaszczepionych, zwłaszcza w ostatnim okresie, ponieważ Ministerstwo Zdrowia w tym zakresie podaje sprzeczne i manipulacyjne dane. Będziemy domagali się podania podstaw, które odnoszą się do wydania rozporządzeń o najnowszych obostrzeniach – mówi Robert Winnicki z Konfederacji.

Konfederacja interwencja poselska odnośnie zawierania przez Polskę umów

– Zapytamy o umowy, które zawiera Rzeczpospolita Polska, czyli wiadomo kto, i z kim, czyli z koncernami farmaceutycznymi. Dzisiaj mamy 13 grudnia. Jest to czterdziesta rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Zginęło w ciągu paru lat około setki osób. Musimy to zestawić z obecną sytuacją, jaką mamy w Polsce, gdyż jest już sto pięćdziesiąt, może dwieście tysięcy zgonów nadmiarowych – komentuje sytuację z „pandemią” koronawirusa w Polsce polityk Konfederacji, Grzegorz Braun.

Zgony nadmiarowe

Lekarze są przymuszani do leczenia Covid w czasach tej domniemanej pandemii koronawirusa. To oznacza, że lekarze nie leczą w tym czasie innych chorób, które są poważne i przez to umiera wiele osób. Konfederacja od dłuższego czasu mówi Polakom o zgonach nadmiarowych. Tak postępuje Ministerstwo Zdrowia pod rządami Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz też wcześniejszą interwencję poselską z udziałem Grzegorza Brauna:

Konfederacja interwencja poselska po to, aby pokazać ludziom prawdę.

Bądź także z nami na Twitterze:

https://twitter.com/WolnoscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 156

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Max

No co zydzie nie lubisz prawdy.?

Max

Judasz Kartofel zyd. mason, pederasta sluga globalistycznych specjalistow od depopulacji Gatesa i Sorosa. Smiercionka zabija i bedzie zabijac bo po to ona zostala wyprodukowana.

Mirosław

Przedstawiony w tym materiale filmowym problem jest zasadniczym dowodem na fakt, że w najwyższych organach władzy wykonawczej pracują nie ludzie, ale urzędnicy (od najniższego, do najwyższego piętra w hierarchii tych instytucji). Dodam do tego, że ci urzędnicy są w dużym stopniu niekompetentni, gdyż nie znają (a co za tym idzie, nie wykonują) obowiązującego prawa(!). To jest naoczny przykład demoralizacji organów władzy wykonawczej w Polsce.

Wiesław

Dziękuję Posłom Konfederacji!!!!!! Dzięki Wam Mój Duch się umacnia. BÓG HONOR I OJCZYZNA!!!!!

Wkurzona baba

Nareszcie, teraz już ani kroku w tył. Oni muszą odpowiedzieć za te zbrodnie

Szczepan

Niesamowity materiał. Ale czy to jest dziwne? Czy dziwi nas to jeszcze, że żyjemy w państwie bezprawia?