Zbigniew Martyka o Covid

Czy powinno się SZCZEPIĆ DZIECI? Dr Martyka UJAWNIA: „Badania, które wykazują zafałszowanie oficjalnej narracji, są ignorowane i są blokowane” [WIDEO]

przez | 15 sierpnia 2021

13 sierpnia (w piątek) w Warszawie miała miejsce konferencja prasowa lekarzy oraz naukowców, która dotyczyła pandemii koronawirusa. Można ją także określić jako konferencję inauguracyjną z okazji rozpoczęcia działalności przez Ordo Medicus. Wśród zaproszonych osób znalazł się między innymi doktor nauk medycznych, pan Zbigniew Martyka.

– Rozmawiam z wieloma osobami o koronawirusie i wtedy zadaję sobie pytanie, gdzie leży prawda? Telewizja nie mówi nam wszystkiego. Prawdziwe informacje na temat Covid możemy natomiast znaleźć w Internecie. Jednak nie zawsze jest to łatwe zadanie – zauważył doktor Zbigniew Martyka.

– Wiele osób ze strony rządowej (głównie z Ministerstwa Zdrowia), którzy nazywają siebie ekspertami, zarzuca nam, że nie mówimy prawdy o Covidzie i te osoby negują nasze argumenty. Ci ludzie niby opierają się na badaniach naukowych, nas za to nazywają fanami teorii spiskowych – powiedział lekarz.

Odnośnie kwestii przymusowego noszenia maseczek, badania jasno wskazują, że one nie pomagają. Jednak wiele osób przyjmuje stanowisko, które ma wiele wspólnego z tak zwaną poprawnością polityczną i te osoby zarzucają ekspertom, którzy opierają się na badaniach naukowych, fałsz.

– Jak zatem wygląda rzeczywistość? Otóż w przypadku badań, które wykazują zafałszowanie oficjalnej narracji, mowa o ich ignorowaniu oraz często blokowaniu. Często spotykamy się z blokowaniem prawdziwych informacji w mediach społecznościowych – dodał doktor Martyka.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 9

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments