III RP

Czy wiesz jak POLACY zostali OGRABIENI? Od czego to wszystko się zaczęło? [WIDEO]

przez | 18 lipca 2021

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, do jak ogromnej grabieży majątku narodowego doszło. Wystarczy spojrzeć na to, jak duże poparcie mają partie polityczne w Polsce, które jawnie okradały w latach swoich rządów Polaków. Czy w tym przypadku określenie „Młot na marksizm” jest wystarczającym określeniem, które odnosi się do wielu polskich polityków? Ciekawe rozważania w tym filmie odnoszą się właśnie do wielu partii, jakie są w Sejmie RP.

Złodziejska prywatyzacja w III RP to szereg wielu działań nie tylko w kwestiach politycznych. Wszystko zaczęło się po 1989 roku. Do tego roku wszystkie duże przedsiębiorstwa były państwowe. Jednak za PRL-u funkcjonowali także prywaciarze. Jednak skala działania tych firm była niewielka. Jednak w komunie byli także przedsiębiorcy, którzy dostawali zgodę na zatrudnienie więcej niż 6 pracowników.

O tym, jak wyglądała prywatyzacja w Polsce po czasach komunistycznych dowiesz się z tego filmu. Wiele poruszanych wątków powinno poruszyć każdą osobę, która chociaż trochę interesuje się polityką oraz gospodarką.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments