dr Christina Parks

Dr Christina Parks – Naukowe dowody przeciwko obowiązkowym szczepieniom! [WIDEO]

przez | 9 września 2021

Christina Parks ma doktorat z biologii komórkowej oraz molekularnej. Świetnie zna się na wirusach. Z tych względów przestrzega nas przed decyzjami, jakie podejmują rządy w wielu krajach. Dr Parks ma wiedzę na temat szczepionek do terapii genowej mRNA. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, co szczepionka może zrobić w organizmie, a czego nie może. Media uprościły w sposób zauważalny kwestie związane ze szczepieniem się. Mamy do czynienia z przymusem szczepień, jednak rządy w wielu krajach nie lubią używać tego określenia.

Powinniśmy naukowo odnosić się do szczepień oraz do Covidu, gdyż każdego dnia jesteśmy karmieni medialną propagandą. Straszy się nas, co się stanie, kiedy nie zaszczepimy się. Jednak musimy postawić sobie pytanie, co się stanie, kiedy właśnie się zaszczepimy. Tutaj role się mogą zmienić i poważne problemy mogą dotyczyć osób, które się zaszczepiły.

Wielu ekspertów, naukowców oraz lekarzy jest ignorowanych przez media głównego nurtu. Sytuacja ta ma miejsce praktycznie na całym świecie, gdyż te osoby mówią prawdę, która nie jest wygodna dla wielu rządów na świecie. Chodzi o przymusowe zaszczepienie się osób, które zostały zmanipulowane i nie zdają sobie sprawy z tego, czym jest szczepionka.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
11111

Szczepionka ta obecna nad którą pracują naukowcy sponsorowani przez finansistów światowych (wielokrotnych zbrodniarzy ludzkości ) jest przygotowywana od co najmniej kilkunastu lat. Ma być skuteczna w uśmiercaniu, w sposób powodujący obumieranie komórek ludzkich, ingerencję w DNA, wprowadzanie zmian również poprzez dodanie genów niektórych zwierząt, a także bogata w trudne do usunięcia lub nie możliwe metale ciężkie m. in. Aluminium, rtęć, tlenek grafenu który zaczyna się uaktywniać pod wpływem częstotliwości wysyłanych z broni militarnej rozstawionej na całym świecie „5 G” Ponadto jest to znamię bestii, które zawiera imię bestii oraz znak i cyfry 666. Skrupulatnie przygotowywane przez rodzinę Gatesow, która od pokoleń, zajmuje się wprowadzaniem tzw. Wisurow do ludzkich ciał zwłaszcza w Indiach i Afryce i zgodnie z działalnością nie żyjącego już starego Gatesa służącego Rockefellerom i zajmującego się wyniszczaniem płodów, sterylizacją kobiet w podległych mu klinikach w USA. Przyjęcie dobrowolne szczepionki jest samobójstwem i jednocześnie oznacza zgodę na oddanie swojej duszy czyli energetycznej formy życia po śmierci Szatanowi (Lucyferowi), któremu służy także Watykan oraz całe biskupstwo (masoneria). Ta historia już występowała w przeszłości nie raz za każdej wojny, w obozach koncentracyjnych oraz innych miejscach kaźni i eksperymentów. Jednak wtedy było o wiele więcej ludzi świadomych niż teraz, ponieważ nie było zakłamanych mediów i TV która rządzi obecną władza przestępców. Ludzie nie dawali się dobrowolnie szczepić, zmuszano ich, związywano i przystawiano broń do głowy. Dzisiaj sami idą jak bydło na rzeź, a niektórzy z chęcią. Nie ma Koronawirusa, jest tylko broń militarna, nie biologiczna ale technologiczna, nanotechnologia oraz częstotliwości i grad metali ciężkich na nasze głowy. Ponadto zatruwamy nasze ciała i bezpowrotnie niszczymy płuca nosząc maseczki również zawierające tlenek grafenu. Płuc się nie da naprawić, wielu chińczyków noszących maski od lat poprostu umierało na ulicach, pękały im pęcherzyki płucne i tyle. Róbcie zdjęcia RTG i uwiercie ze Koronawirus nie istnieje to tylko plan zagłady ludzkości in. Depopulacja największą kiedykolwiek na tej planecie.

Jerzy

Wygląda to na dyskusję o ,,przyszłych” skutkach wybuchu bomby atomowej – obawiano się spalenia atmosfery .
Teraz eksperymentują na ludziach ze ,,szczepionką” – nie znając skutków . DDT już było do trucia – azbest już był
dziura ozonowa też była – świńska i ptasia grypa też – zaraza z dolnego Nilu minęła – ,,wynaleziono” nowe zagrożenia
,,Zmiana” klimatu na gorszy, bo cieplejszy a Oni chcą żeby – afrykański pomór świń trwa i chociaż nie szkodzi ludziom wybija się świnie kilometr od miejsca ,,wykrycia”
Teraz chcą szprycować dzieci – dzieci które są odporne na ,,chorobę” ale będą ją roznosić i zachorują ,,zaszczepieni”
Ja myślę że że jest ,,za dużo” niewolników na świecie . Mośki postanowili ograniczyć ilość Gojów na ziemi poprzez wywołanie bezpłodności – dlatego przyszedł czas na dzieci . Pisali już o tym od dawna – przeludnienie to choroba .