dr Dorota Sienkiewicz NOPy

Dr Dorota Sienkiewicz: Nie da się w tej chwili zaprzeczyć, że liczba NOPów po tych szczepionkach na COVID jest NIESPOTYKANA W SKALI SZCZEPIEŃ, jakie do tej pory miały miejsce! [WIDEO]

przez | 17 stycznia 2022

– Dzień dobry, Dorota Sienkiewicz, jestem z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Szanowni państwo, nie da się w tej chwili już zaprzeczyć, że liczba NOPów po tych szczepionkach, które są de facto preparatami inżynierii genetycznej, jest niespotykana w skali w ogóle szczepień, jakie do tej pory miały miejsce! To są zawały, to jest zakrzepica naczyniowa, to są udary i coraz więcej zapalenia mięśnia sercowego młodych osób, także nastolatków – mówi dr Dorota Sienkiewicz.

Dr Dorota Sienkiewicz NOPy

– Zgony, o których będzie jeszcze mowa i była mowa. Ja chcę przytoczyć słowa profesora Sucharita Bhakdiego, który jest wybitnym mikrobiologiem, epidemiologiem chorób zakaźnych, wieloletnim dyrektorem Instytutu Mikrobiologii Medycznej uniwersytetu w Moguncji, naczelnym redaktorem pisma medycznego. Otóż pan profesor mówi, iż preparaty mRNA powodują takie uszkodzenie układu immunologicznego, że doprowadza do załamania funkcji ochronnej – wyjaśnia dr Sienkiewicz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 160

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej

Ten cały rząd sejm i senat prócz konfederacji,to szarlatani jedni zależni od drugich.oni nie dbają o społeczeństwo tylko o stołki i kieszenie.dziwi mnie fakt wiary nich części społeczeństwa.powoli zbliżają się wybory i jak zwykle są obietnice niby dbałość ale to tylko gra nie dajmy się ogłupić i w końcu powiedzmy dość wtedy skończy się to zło.

Wkurzona baba

Kim trzeba być, żeby kogoś takiego nie ruszyło sumienie po tym, co powiedziała dr Sienkiewicz ? Jak można po tych słowach nadal uważać, że te pseudo szczepionki są wszystkim potrzebne ?

Grd

Zwyrodnialcem, droga Pani… Zwyrodnialcem. Pokroju tego psychopaty Niedzielskiego czy wykolejeńca Piechy, który w eksterminacji ludzi ma nie byle jakie doświadczenie – przyznał się do wykonania jako ginekolog ponad 1000 aborcji.