dr Katarzyna Ratkowska o eksperymencie medycznym

Dr Katarzyna Ratkowska: TE PREPARATY STANOWIĄ ZAGROŻENIE ZYCIA I ZDROWIA DZIECI! [WIDEO]

przez | 14 października 2021

– Chcę powiedzieć o sprawie, która jest obecnie najważniejsza. Chodzi o eksperymenty koncernów, a konkretnie koncernu Pfizer na niemowlętach i najmłodszych dzieciach w Polsce. My lekarze, niezależni od koncernów szczepionkowych, zawsze dbamy o każdego pacjenta. Jest to dla nas niezwykle istotne. I właśnie w Polsce, ze zgrozą, przeczytaliśmy informację, która się ukazała zaledwie na kilku informacyjnych portalach na przełomie kwietnia i maja, że w Polsce mamy do czynienia z badaniem klinicznym na niemowlętach od szóstego miesiąca i najmłodszych dzieciach do jedenastego roku życia. Chodzi o stosowanie preparatu genetycznego firmy Pfizer – mówi doktor Katarzyna Ratkowska.

– Preparat Pfizer jest stosowane obecnie jako szczepionka przeciwko Covid. Jest to dla mnie szczególnie oburzające, gdyż dzieci na Covid-19 nie chorują. Organizmy dziecięce świetnie radzą sobie z wirusem SARS-CoV-2 z tego powodu, że jest dużo mniej receptorów, których wirus potrzebuje, żeby wniknąć do komórek naszego organizmu i je niszczyć – dodaje dr Ratkowska.

– Fakty są takie, że dzieci nie chorują na Covid. Zgony są bliskie zeru. Natomiast mamy wiedzę w czasie obserwacji i doświadczania podawania preparatów genetycznych jako szczepionki u osób dorosłych oraz jak poważne powikłania te szczepionki powodują – mówi dr Ratkowska o Covid-19.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 55

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alien

Co wy gadacie….Niedzielski wie lepiej ….toż to jasnowidz…naczelny szaman tego kraju…hahahhaaaa……OT SARKAZM….