dr Martyka szczepienia

Dr Martyka prosto z mostu: „Lekarze SĄ ZMUSZANI, BY MÓWIĆ O SZCZEPIONKACH TYLKO DOBRZE! Ludzie NIE SĄ INFORMOWANI o potencjalnej szkodliwości preparatu na COVID-19” [WIDEO]

przez | 15 listopada 2021

– Rozmawiałem z niektórymi kolegami, lekarzami rodzinnymi, którzy mówią, że mają obowiązek mówić o pozytywnych rzeczach. Zresztą tak samo dotyczyło to jednej pacjentki, która jest z mojej bardzo bliskiej rodziny. Pytałem się, czy była poinformowania o możliwych negatywnych aspektach… Nie! Powiedziano jej, że to jest w pełni bezpieczne, jak najbardziej. Na dugi dzień straciła przytomność całkowicie. A to, co ciekawe bo ja znam wielu pacjentów z bardzo poważnymi powikłaniami poszczepiennymi po prostu – mówi dr Zbigniew Martyka.

– Tylko, że jest pewna różnica – jeżeli pacjent złamał sobie rękę, a miał stwierdzonego wirusa, to mówiło się, że choruje na Covid-19. Jeżeli pacjent ma poważne powikłania po wykonaniu szczepionki, dotychczas był zdrowy, to mówi się od razu: na pewno nie było to związane ze szczepionką. A tymczasem jest to błąd logiczny, nawet z naukowego punktu widzenia, proszę państwa – ocenia sytuację dr Martyka.

– Jeżeli chcemy zbadać wpływ jakiegokolwiek leku, czy w tym przypadku szczepionki, to mamy obowiązek notowania wszelkich zdarzeń, które wystąpią po zastosowaniu tego leczenia. Nawet takich, które teoretycznie absolutnie nie są związane z danym zabiegiem medycznym czy z danym lekiem – dodaje lekarz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 246

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Scooby

A wideo gdzie jest?

JanaGold

Jak są niby zmuszani te sprzedajne urwy? Pistolet przy głowie plus w pytkę kasa? Nic nie usprawiedliwia tego ścierwa i w odpowiednim momencie podobnie do top polityków będziecie wisieć.

Joanna

Chciałam dodać ocenę do artykułu i jakby nie pozwala wstawić więcej niż 1 gwiazdkę .. ciekawe dlaczego

Korwinator

U nas działa, ale dziękuję za informację. Może to chwilowy błąd

Scooby

U mnie nie ma materiału wideo po 99% wątków.