dr Paweł Basiukiewicz o Covid

Dr Paweł Basiukiewicz: Statystyki COVIDowe są ZMANIPULOWANE! Ofiara wypadku drogowego z testem pozytywnym jest wpisywana jako zgon COVIDowy! [WIDEO]

przez | 27 stycznia 2022

– To nie jest tylko moje zdanie, że dane, które są prezentowane jako zgony na Covid-19, w skrócie, one wymagają pochylenia się i rozłożenia tego na czynniki pierwsze! Wiemy, że pacjent, który przykładowo trafił ze złamaniem nogi i pozytywnym testem do szpitala, i w wyniku komplikacji pooperacyjnej umarł – nie wiadomo, czy ten Covid miał z tym coś wspólnego, a może wdrożono interwencje, które opóźniały pomoc albo utrudniały pomoc… – mówi dr Paweł Basiukiewicz.

Dr Paweł Basiukiewicz o Covid

– … a może wdrożono interwencje, które opóźniały pomoc albo utrudniały pomoc, a może komplikacje samego złamania – po prostu tego nie wiemy, ile z tych tak zwanych zgonów Covid to są w rzeczywistości zgony Covid. Natomiast wiemy na pewno, że w ciągu całego 2020 roku, bo za rok 220 mamy już prawie kompletne dane, bardzo gwałtownie wzrosła liczba zgonów poza szpitalem – dodaje dr Basiukiewicz.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook)

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments