Dr Peter McCullough psychoza

Dr Peter McCullough: Masowa psychoza: Google ocenzurowało wyniki wyszukiwania, ponieważ psychologia opisała, jak wywołano w społeczeństwie globalną psychozę! [WIDEO]

przez | 11 stycznia 2022

– Termin „psychoza kształtująca masy” (ewentualne masowe formowanie przy pomocy psychozy) stało się trendem w Internecie i „złamało” go. Gdy ludzie rzucili się, by wyszukiwać tego terminu w Google, kilka dziwnych rzeczy miało miejsce. Niektórzy ludzie widzieli to dziwne powiadomienie od Google, które mówiło, że „Wygląda na to, iż wyniki szybko się zmieniają i trochę potrwa, zanim zostaną dodane materiały z wiarygodnych źródeł”. Co to w ogóle znaczy? Wydawało mi się, że gdy coś googlujesz, to wyskakują strony związane z tematem – mówi o tym jak działa Google redaktor.

Dr Peter McCullough psychoza

– Oni oczywiście cenzurują wyniki wyszukiwania! Już kilka godzin później, gdy ludzie wyszukiwali ten termin, pojawiło się na pierwszej stronie kilka nowych stron, które miały gotową formułkę określającą ten termin jako teorię spiskową prawicy, czy też hasło antyszczepionkowców. Jest bardzo trudno znaleźć jakąkolwiek informację używając Google, gdyż Google zmieniło algorytm, więc przerzuciłam się na DuckDuckGo, by znaleźć coś związanego z tematem – zauważa redaktor.

Jesteśmy w stanie czegoś, co nazywa się masowym formowaniem przy pomocy psychozy. Powołuję się tutaj na dr Mattiasa Desmeta z uniwersytetu w Belgii oraz niedawno, dr Marka McDonnalda, psychiatry z Los Angeles. McDonald wydało niedawno ksiąkżę „Stany Zjednoczone Strachu”, w której opisuje, jako rozwija się masowa psychoza – mówi dr Peter McCullough.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 109

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia

Super, najciekawszych części nie można ani posłuchać ani przeczytać

bolek

G prawda. Normalnie wyszukuje na google tę frazę.