dr Piotr Rubas ujawnia

Dr Piotr Rubas UJAWNIA dlaczego osoby MŁODE, wysportowane… [WIDEO]

przez | 12 stycznia 2022

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 161

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maria

SLUCHALAM BRATA PREDZEJ ROZSYLAJCIE JEGO FILMIKI WEJDZCIE NA JEGO KANAL

Sławomir

Proszę nagrywać zawsze telefonem w poziomie bo 80% obrazu nie jest wykorzystana

Boguslaw

Wiecie, co by mnie jeszcze interesowalo?
Mam niestety, z racji pracy, ciagle bliski kontakt z zakeczpowanymi i od tego czasu zmagam sie z uporczywym kaszlem z dziwna, przezroczysta wydzielina.
Obawiam sie, ze sa to efekty bialka kolca, ktore, sila rzeczy, przyjalem.
Czy ktos z Panstwa wie, jak teraz sie tego pozbyc?
Pozdrawiam Rodakow!

Adam

Mam podobny uporczywy kaszel. Przy większym nasileniu powstaje nawet odruch wymiotny. I gęsta wydzielina okrywająca podniebienie, znajoma twierdzi, że to zaflegmienie organizmu i są na to zioła. Biorę jakiś czas (nie podam co, bo nie pamiętam, a nie jestem w domu, żeby sprawdzić), wydaje się lekka poprawa, ale cały czas ataki kaszlu się zdarzają. Kontakt z zaszczypawkowanymi mam tylko podczas sporadycznych zakupów w spożywczym, aptece, na bazarze. Dodam, że tego typu kaszel zdarza mi się od wielu lat, długo przed plandemią. A wymuszony kaszel z gęstą wydzieliną oblepiającą podniebienie towarzyszył mi często – wstyd się przyznać – po ciężkim przepiciu, gdy dochodziłem do siebie (czytaj: na ciężkim kacu – z ciężkim kacem to kojarzyłem). Od 8 lat nie piję nawet piwa bezalkoholowego i ataki tego kaszlu zdarzały się sporadycznie, ale obecnie ma to miejsce dużo częściej. Wiążę to z sukcesywnym zatruwaniem nas przez wszystkie „żywioły” – wodę (fluor i diabli wiedzą co jeszcze zatruwa podziemne ujęcia), powietrze (chemtraile z całą tablicą Mendelejewa zwłaszcza związki toksyczne), ziemię (szczelinowanie w polskich górach – tony radioaktywnych odpadów idą w skały, a stamtąd spływają do gleby, że niby amerykanie szukają dla nas gazu łupkowego plus to co chłonie ziemia z powietrza). Może tylko ogniem nas jeszcze nie trują. Kilkanaście lat temu naukowcy prognozowali, że efektem tego wszystkiego będzie w niedługim czasie szybki wzrost większych czy mniejszych infekcji górnych dróg oddechowych. Bandyci wybrali górne drogi oddechowe, bo trudno jest udowodnić, że to celowe działanie. Ale jeśli ktoś miał taki kaszel i minęło, byłbym wdzięczny za wskazówkę jak to zrobił, o ile pamięta.

ANETA

moja koleżanka na odtrucie organizmu po cudownym elixirze w sklepie zielarskim dostała perełkowca japońskiego 3x po łyżeczce znany też jako sefora ,przez 3 miesiące ma ją przyjmować

Voyager

Mnie w sytuacjach infekcji i kaszlu, zawsze pomaga syrop z cebuli + imbiru + miodu. Na noc kieliszek koniaku i smarowanie klatki piersiowej Vick Vaporub. Ale co pomaga mnie, niekoniecznie musi pomóc innym. Po prostu ja tak mam i tak zawsze leczę grypę. Dzięki Bogu wciąż pomaga.

Prezes PIS

W końcu ktoś do objaśnił, a zrobi pan film o grafenie w eliksirze, w jaki sposób działa?

Last edited 14 dni temu by Prezes PIS
daw

dodajmy jeszcze pasożyty, wodorotlenek grafenu, nanocząstki itp…i jest zabawa