dr Hałat o cenzurze

Dr Zbigniew Hałat OSTRO nt. CENZURY wszelkich niewygodnych dla koncernów informacji oraz o PRZEŚLADOWANIU lekarzy za głoszenie takowych! [WIDEO]

przez | 22 grudnia 2021

– Ludzie, którzy są obsadzeni przez wybrańców narodu, powinni służyć narodowi. Przecież nie kto inny, jak partia rządząca obsadziła właśnie pałac Paca w obecnym składzie. I to partia rządząca odpowiada za to, co ci ludzie robią. To nie są faceci, którzy tam weszli z maczetami w ręku, zgarnęli stołki, tylko są wyznaczeni przez polityków. I to politycy odpowiadają za wykonawców swoich rządów, za egzekutorów swojej woli w ogromnym narodzie o wielkiej tradycji wolnościowej, w środku Europy w XXI wieku – mówi dr Hałat o tym, jak to wszystko wygląda w Polsce w czasach koronawirusa.

Dr Hałat o cenzurze. Czy powinniśmy się jednoczyć?

– Jeżeli oni nie liczą się zupełnie z głosem ludu, nie liczą się z głosem wyborców, to niewątpliwie jest to wielki delikt konstytucyjny, który powinien być rozważany na poziomie najważniejszych władz państwowych, właśnie sądowniczych. Jestem przekonany, że jeżeli do Konfederacji doszłyby też inne ruchy społeczne, czy inne partie polityczne, czy w ogóle wszyscy obywatele, bo przecież dajmy sobie spokój z zezwoleniami na nasze organizowanie się – zaznacza dr Zbigniew Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 5

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marja

niechajby psiarnia tknela taka lempart czy podobne? bylby wrzask na caly swiat!