dr Zbigniew Hałat o zawodzie lekarza

Dr Zbigniew Hałat z WAŻNĄ ODEZWĄ do lekarzy! [WIDEO]

przez | 18 października 2021

– Żeby pacjent był zdrowy, lekarz musi być zadowolony – to jest nawet starożytne powiedzenie. Zawsze medycyna była związana z pieniędzmi. Dlatego też, jeżeli mówimy o etyce lekarskiej, która uwzględnia leczenie każdego, niezależnie od tego, czy płaci duże pieniądze, czy w ogóle nie płaci nic – takie jest nasze powołanie. A jeżeli jesteśmy zresztą opłacani przez składkodawców składki zdrowotnej, podatników płacących podatki na zdrowie, no to nie robimy tego za darmo przecież! – mówi doktor Zbiniew Hałat o zawodzie lekarza.

– Ktoś sobie kupuje możliwość leczenia! Jeżeli ta możliwość leczenia jest mu odebrana, a my uczestniczymy w tym procederze, nie dajemy człowiekowi zdrowia za jego pieniądze, nie ratujemy do końca, do ostatniej chwili, życia, to moim zdaniem dowodzi wykluczenia się z zawodu. Nie wystarczy być absolwentem medycyny, trzeba jeszcze być lekarzem. Lekarzem takim, który przestrzega zasad wyznaczonych przez kodeks etyki lekarskiej o tradycji sięgającej starożytności – dodaje dr Zbigniew Hałat.

– Jeżeli staramy się przekuć wszystko na pieniądze, to w pewnej chwili, kiedy te pieniądze przemienią się w zwiędłe liści, jak w bajce, z powodu galopującej inflacji – zostanie nam wyłącznie wyrzut sumienia – kontynuuje dr Zbigniew Hałat.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 34

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dhythy

Z różnych, dość egzotycznych krajów

Wszechwiedza

Lekarze tego nie skumają. Oni są równi bogom i postępują zgodnie z nauką. Nauką medyczną oczywiście , mając za nic nauki społeczne, nauki prawne, nauki handlowe czy też nauki politologiczne. Mnie na takiej politologi uczono. W razie takiego kryzysu jaki jest obecnie, broń boże nie pozwalać lekarzom rządzić. Bo zrobią wszystko żeby tą chorobę pokonać. Nie będzie ich interesowało nic innego. A życie nie składa się tylko z medycyny. Trzeba zarabiać pieniądze i jeść, a nie tylko się leczyć.

Dorota

Dr Hałat w imieniu Polanów dziękuję za tak piękne słowa i po staroplsku Bóg zapłać Za wszystko co robisz dla nas. Szczęść Boże 😇🇵🇱

Mirosław

Panie Doktorze Hałat. W cytowanej wypowiedzi powiedział Pan Wielką Prawdę o postawach wielu lekarzy uznawanych za „autorytety” we współczesnym świecie. Niestety, jako praktykujący lekarz, przyznaję Panu absolutną rację. Zawód lekarza zdeprecjonował swoją wartość ( nie tylko w oczach ludzi chorych, ale i w obiektywnej ocenie krytycznych przedstawicieli tej profesji).

Weronika

Panie Doktorze, chylę czoła i zdejmuję z głowy kapelusz przed Panem i przed PRAWDĄ, którą Pan nam tutaj bezstronnie podaje! CO robi ta cała reszta, która odmawia wizyt na rzecz tele-porad, ale po południu, już za $ na wizytach prywatnych – nie ma najmniejszych problemów by ludzi przyjmować na wizytach!😡🤬Czy nie powinno się tymże „spacjalistom” zabronić ć praktyk lekarskich z powodu kardynalnych nadużyć co do ETYKI LEKARSKIEJ???

Krzysztof Akierman

Juz nawet nie potrafie wyrazic swojej wdziecznosci dla Pana Panie doktorze, jest Pan tak po prostu Wielki.

ttrytty

Kopiować gdzie się da 😉

NIKOS

Wielki szacunek dla Pana doktorze Hałat. Jest Pan jednym z niewielu którzy odważyli sie mówić prawdę o pandemii covid-19 i preparatach medycznych nazwanych niesłusznie szczepionkami. Jakie potworne są skutki poszczepienne tych preparatów można obejrzeć w mediach społecznościowych niestety najczęściej zagranicznych i to nie spod znaku YT czy FB ze względu na cenzurę ale tych wolnych BITCHUTE czy RUMBLE. Polacy jak te barany poszli do rzeźni i dali się wyszczepić. Jeżeli potwierdzi się że te preparaty zanieczyszczone są tlenkiem grafenu, to nich Pan Bóg się nad nimi zlituje. Z resztą w oczach Pana Boga jest to pieczęć bestii, bo wszystkie produkowane są na abortowanych płodach ludzkich i noszą znamiona satanizmu. Jeden z enzymów składników tych preparatów nazwano LUCYFERAZĄ. Przeklęci są wszyscy kapłani naszego Kościoła którzy przyłożyli do tego rękę.

Olo

NASZEGO kościoła? Wolne żarty. On nigdy nie był nasz. Zawsze reprezentował stanowisko watykańskiej Bestii.