Elżbieta Gromadzka

Elżbieta Gromadzka mówi jasno: Rodzice NIE MOGĄ BYĆ BIERNI w sytuacji, kiedy dyrekcja szkoły dyskryminuje ich dziecko na podstawie statusu zaszczepienia na COVID! [WIDEO]

przez | 3 stycznia 2022

Elżbieta Gromadzka. Rodzice nie mogą, w mojej ocenie, pozostać bierni w sytuacji, w której zagrożone jest dobro ich dziecka – mówi mec. Elżbieta Gromadzka. Chodzi o konkretną sytuacje, w której dziecko, które jest pod opieka nauczyciela w szkole, ze względu na stanowisko dyrekcji, będzie miało ograniczony dostęp do nauki, lub jakiejkolwiek aktywności w szkole, ze względu na to, że nie jest zaszczepione.

Elżbieta Gromadzka: Przede wszystkim zadawać pytania

Pani mecenas zachęca rodziców do stanowczego pytania dyrekcji szkolnej, na jakiej podstawie prawnej, w sposób ewidentny, zachęca czy też promuje, nagradza dzieci zaszczepione przeciwko Covid-19. Oczywiście muszą to być argumenty konkretne, to nie może być powtarzanie zasłyszanych w mediach słów, czy powoływanie się na bliżej nieokreślone słowa, czy osoby. Także tutaj trzeba wymóc konkretne stanowisko ze strony dyrekcji – dodaje jeszcze radczyni prawna.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 13

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments